افزایش تعداد شاهزاده های سعودی مبتلا به کرونا

به گزارش اوج باور، افشاگر مسائل پشت پرده خاندان آل سعود افشا کرد که آمار واقعی مبتلایان شاهزاده های سعودی از 150 نفر بیشتر است.

افزایش تعداد شاهزاده های سعودی مبتلا به کرونا

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری خبرنگاران، بعد از گزارش روزنامه نیویورک تایمز درباره مبتلا شدن بیش از 150 نفر از شاهزاده های سعودی به ویروس کرونا، منابع افشاگر سعودی، آمار واقعی مبتلایان به این ویروس در بین شاهزاده های سعودی را بیشتر دانستند.

اکانت توییتری العهد الجدید که پیش تر دست به افشاگری درباره بازداشت شاهزاده های سعودی مطرح مانند ولیعهد سابق و برادر پادشاه سعودی زده بود، جمعه شب نوشت که آمار واقعی مبتلایان بسیار بیشتر از آمار نیویورک تایمز است.

او نوشت: بیمارستان تخصصی جده که مختص شاهزاده هاست دیگر برای پذیرش موارد ابتلای جدید کفایت نمی کند و به همین دلیل، دو هتل اجاره و کاملاً برای مداوا و اسکان شاهزاده های مبتلا اختصاص داده شده است. این افشاگر نوشت که هتل موفنبیک و یک هتل دیگر نیز برای مبتلایان به کرونا اختصاص داده شده است.

نیویورک تایمز اخیراً در گزارشی به نقل از منابع آگاه خود نوشته است که نزدیک به 150 نفر از اعضای خاندان سلطنتی آل سعود به ویروس کرونای جدید مبتلا شده اند. برخی از این نفرات جزو اعضای بلندپایه خانواده سلطنتی نیستند.

به ادعای این رسانه، شاهزاده فیصل بن بندر بن عبدالعزیز استاندار شهر ریاض نیز به دلیل ابتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه بستری است.

همچنین گفته می شود که ملک سلمان پادشاه 84 ساله عربستان نیز از بیم ابتلا به کرونا با خارج شدن از کاخ اصلی خود، به یک کاخ دورافتاده نزدیک شهر جده کنار دریای سرخ به قرنطینه رفته است.

نیویورک تایمز نوشت که سفارت عربستان در واشنگتن تا به امروز از ارائه هرگونه اظهارنظر در این زمینه خودداری کرده است.

مجتهد، دیگر فعال و افشاگر سعودی نیز به نقل از منابع خود بارها درباره آمار ادعایی مبتلایان به کرونا در عربستان سعودی تشکیک کرده و گفته است که اوضاع وخیم تر از آن چیزی است که مقامات سعودی مدعی هستند.

4106/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 311

به "افزایش تعداد شاهزاده های سعودی مبتلا به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تعداد شاهزاده های سعودی مبتلا به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید