تاجیک: حق مسکن 300 تومانی کارگران هنوز پرداخت نشده ، وزیر وقت کشی می نماید؛ دولت کارگران را سرگرم!

به گزارش اوج باور، عضو کمیته مزد شورای عالی کار با بیان اینکه دولت کارگران را با پیگیری حق مسکن سرگرم نموده گفت: صحبت اولیه در شورای عالی کار این بود که وزیرگفتند دولت میزان افزایش حق مسکن را قبول دارد. الان چرا تصویب این مصوبه اینقدر طولانی شده است؟

تاجیک: حق مسکن 300 تومانی کارگران هنوز پرداخت نشده ، وزیر وقت کشی می نماید؛ دولت کارگران را سرگرم!

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، محمدرضا تاجیک، عضو کمیته مزد شورای عالی کار درباره حق مسکن کارگران گفت: همچنان پیگیر هستم و به ما هم می گویند انشاالله به زودی به تصویب می رسد.

وی ادامه داد: آخرین اطلاع ما از شرایط حق مسکن این است که وزیرکار طی مصاحبه ای اعلام نموده است که این مصوبه در کمیسیون مالی دولت به تصویب رسیده است، اما هنوز در دولت نهایی نشده است.

تاجیک بیان نمود:چند ماه از سال جدید گذشته است و هنوز حق مسکن 200 هزار تومانی کارگران که شورای عالی کار یک ماه پیش آن را مصوب نموده بود پرداخت نشده است. مقرر بود این حق مسکن از از ابتدای تیرماه پرداخت گردد و این درحالی است که در چند ماه اخیر قیمت مسکن و اجاره مسکن شرایط سرسام آوری پیدا نموده است.

تاجیک اضافه نمود: وزیربا این کار، وقت کشی می نماید تا از باری که بر دوشش است شانه خالی می نماید. در شورای عالی کارصحبت این بود که وزیر گفتند که افزایش حق مسکن مورد قبول دولت است، واقعاً عجیب است که در حال حاضر صحبت از پاسی کار مصوبه افزایش 200 هزارتومانی حق مسکن بین کمیسیون های دولت و دولت می گردد. تصور بر اینکه با توجه به اینکه کارگران در شرایط بحرانی هستند و مسائل معیشتی بسیاری دارند، با این کار که حق مسکن تصویب نمی گردد و کارگران سرکار هستند، دولت می خواهد کارگران را سرگرم کند تا فرصتی برای گلایه از سایر مسائل نداشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 410

به "تاجیک: حق مسکن 300 تومانی کارگران هنوز پرداخت نشده ، وزیر وقت کشی می نماید؛ دولت کارگران را سرگرم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاجیک: حق مسکن 300 تومانی کارگران هنوز پرداخت نشده ، وزیر وقت کشی می نماید؛ دولت کارگران را سرگرم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید