توکلی: در فرانسه هرکس می خواهد کاندیدا گردد باید امضا جمع کند ، وقتی بی سواد و فاسد رئیس کمیسیون می گردد ...

به گزارش اوج باور، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه طی سخنانی کوتاه توضیح داد: تسلط فکری و تسلط اقتصادی و منفعت هایی هستند که اجازه ورود و بعضی از اصلاحات را نمی دهند. باید به مسائل نهادی توجه کرد. دین و اخلاق و فرهنگ می تواند زیر بنای حل مسائل زیادی باشد. باید سخنان افراد برجسته را پذیرفت.

توکلی: در فرانسه هرکس می خواهد کاندیدا گردد باید امضا جمع کند ، وقتی بی سواد و فاسد رئیس کمیسیون می گردد ...

با ما همراه باشید و با تور فرانسه از کشور عشاق دیدن کنیدو در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به گزارش اوج باور به نقل از ایسنا، احمد توکلی در جلسه پویش اقتصادی راه نو با موضوع اولویت های اقتصادی مجلس یازدهم اظهار کرد: عوامل محیطی بر رد صلاحیت ها نیز موثر است. کمبود وقت و باز بودن دروازه ها باعث می گردد هرکس می خواهد به میدان می آید. در فرانسه هرکس می خواهد نامزد انتخابات گردد باید از تعدادی افراد امضاء جمع کند.

وی در ادامه تاکید نمود : یکی از مسائل مهم کشور این است که بعضی از ناکارآمدی ها در فرآیند تصمیم گیری اثر می گذارد. زمانی که فردی بی سواد و فاسد رئیس یک کمیسیون می گردد به دلیل ساختار ناکارآمد است. اقتصادیات بر عایدی سرمایه را دو بار در مجلس با زحمت مطرح کردیم. رییس وزارت ذی ربط چون مخالف بود ادعا کرد باعث تورم می گردد و تصویب نشد. بار دیگر مطرح شد و مجددا تصویب نشد.

وی اضافه کرد: تسلط فکری و تسلط اقتصادی و منفعت هایی هستند که اجازه ورود و بعضی از اصلاحات را نمی دهند. باید به مسائل نهادی توجه کرد. دین و اخلاق و فرهنگ می تواند زیر بنای حل مسائل زیادی باشد. باید سخنان افراد برجسته را پذیرفت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 145

به "توکلی: در فرانسه هرکس می خواهد کاندیدا گردد باید امضا جمع کند ، وقتی بی سواد و فاسد رئیس کمیسیون می گردد ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توکلی: در فرانسه هرکس می خواهد کاندیدا گردد باید امضا جمع کند ، وقتی بی سواد و فاسد رئیس کمیسیون می گردد ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید