خبرنگاران آموزش های همگانی در خانه های هلال اردبیل برگزار می گردد

به گزارش اوج باور، اردبیل - خبرنگاران - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: آموزش همگانی ویژه خانه های هلال در این استان برگزار و خردسالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان زیرپوشش قرار می گیرند.

خبرنگاران آموزش های همگانی در خانه های هلال اردبیل برگزار می گردد

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

رامین معبودی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: این آموزش ها در قالب طرح جامعه آماده در مخاطرات اجرا می گردد تا گروه های هدف آموزش های لازم را برای حضور و آمادگی بیشتر در حوادث احتمالی ببینند.

او اظهارداشت: افزایش دانش، مهارت و درک از خطر شهروندان، بهسازی پاسخگویی و واکنش جامعه در برابر حوادث و بحران ها و یاری به ظرفیت سازی و توانمند کردن جوامع محلی بویژه در مناطق پرخطر و روستایی از اهداف این آموزش ها می باشد.

وی با بیان اینکه خانه های هلال می تواند منشاء خیر و برکت برای مردم مناطق و روستاها در زمینه های آموزشی باشد، گفت: با آموزش جامعه هدف خانه های هلال می توان مردم منطقه را با خودامدادی و دگرامدادی آشنا کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اضافه نمود: در زمان حوادث افراد آموزش دیده در خانه های هلال می توانند قبل از رسیدن نیروهای امدادی از مرکز شهرستان یا استان، به خانواده ها و همسایگان و هم روستایی ها امدادرسانی نمایند و زمان طلایی نجات را از دست ندهند.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 433

به "خبرنگاران آموزش های همگانی در خانه های هلال اردبیل برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آموزش های همگانی در خانه های هلال اردبیل برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید