خبرنگاران 400 تن انواع کود شیمیایی کشاورزی در البرز توزیع شد

به گزارش اوج باور، کرج - خبرنگاران - مدیر تعاون روستایی استان البرز گفت: 400 تن انواع کود شیمیایی از ابتدای سال جاری تا به امروز دراختیار کشاورزان البرزی قرار گرفته است.

خبرنگاران 400 تن انواع کود شیمیایی کشاورزی در البرز توزیع شد

سید محسن موسوی شامگاه شنبه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: با وجود تعطیلات عید و با توجه به شیوع ویروس کرونا، فروشگاه های تعاون روستایی در راستای رفاه حال کشاورزان انواع کود شیمیایی شامل اوره ، سولفات ، ماکرو و میکرو المنت را با لحاظ پروتکل های بهداشتی توسط اتحادیه تعاون روستایی استان در سطح استان البرز توزیع کرده است.

وی گفت: همچنین 375 تن دیگر کود اوره که توسط تشکل ها خریداری شده که در حال حمل از مبادی پتروشیمی ها به سمت انبارهای شبکه برای توزیع بین کشاورزان می باشد.

وی در ادامه به برخی اقدامات تعاون روستایی استان به منظور پیشگیری و جلوگیری از شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: در یک مرحله پیش از آغاز سال جدید، بیش از 2 هزار و 200 لیتر انواع مواد ضدعفونی کننده توسط شرکت تعاونی کشاورزی دامداران صنعتی نظرآباد بین بهره برداران این شهرستان توزیع شد.

موسوی اضافه نمود: همچنین در ایام نوروز نیز این شرکت تعاونی 50 گالن چهار لیتری مواد ضدعفونی کننده دست ، 60 گالن چهار لیتری مواد ضدعفونی کننده محیط و سطوح ، یک هزار عدد ماسک معمولی ،400 عدد ماسک ،500 جفت دستکش لاتکس، چهار تن مایع ضدعفونی کننده فرمالین برای ضدعفونی محیط دامدارای ها و وسائل نقلیه توزیع کرد.

مدیر تعاون روستایی استان البرز با تاکید بر اینکه تشکل های تحت پوشش، تمام امکانات و ظرفیت های بالقوه خود را در اختیار کشاورزان و دامداران و مردم قرار می دهند، از عملکرد شرکت تعاونی کشاورزی دامداران صنعتی نظرآباد از آغاز شیوع ویروس کرونا تا به امروز، ابراز رضایتمندی کرده و این شرکت را جزو فعال ترین و پیروز ترین تشکل های تحت پوشش برشمرد.

تعاون روستایی استان البرز دارای 85 تشکل و بالغ بر 25 هزار بهره دار است.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 331

به "خبرنگاران 400 تن انواع کود شیمیایی کشاورزی در البرز توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 400 تن انواع کود شیمیایی کشاورزی در البرز توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید