درخواست برای آزاد سازی سهام عدالت از فردا، افرادی که تمایل به مدیریت سهامشان دارند ثبت نام نمایند

به گزارش اوج باور، رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: افرادی که تمایل دارند مدریت سهامشان با خودشان باشد، از فردا به سامانه سهام عدالت رجوع نمایند.

درخواست برای آزاد سازی سهام عدالت از فردا، افرادی که تمایل به مدیریت سهامشان دارند ثبت نام نمایند

به گزارش گروه مالی خبرگزاری خبرنگاران علیرضا صالح رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: اولین ابلاغیه این است که مردم به دو گروه تقسیم می شوند. افرادی که تمایل دارند مدریت سهامشان با خودشان باشد، از فردا به سامانه سهام عدالت تحت عنوان www.samanese.ir رجوع نمایند و با انتخاب کد ملی اعلام نمایند که تمایل دارند سهام شرکت سرمایه پذیر سهام عدالت را خودشان مدیریت نمایند.

وی ادامه داد: بنابراین برای افرادی که ابراز تمایل می نمایند سهام به نام خودشان خواهد شد و متناسب با آن مالکیت و مدیریت نیز بر عهده مردم خواهد بود.

صالح تأکید کرد: تقاضا دارم صرفاً افرادی که تمایل دارند خودشان سهامشان را مدیریت نمایند وارد شوند.

وی در پاسخ به این سؤال که عرضه این سهام در بورس به چه صورتی است، گفت: شورای عالی بورس بنابر ابلاغیه رهبری سازوکار را تعیین خواهد نمود که مردم با به چه صورتی می توانند ورود نمایند باید منتظر بمانیم مصوبه شورای عالی بورس صادر گردد.

صالح در خاتمه گفت: بنابراین در گام اول مردم انتخاب می نمایند که آیا مایل هستند مدیریت سهام با خودمان باشد یا خیر در صورت موافقت شرکت سپرده گذاری بورس اوراق بهادار سهام عدالت را از سهام شرکت سرمایه گذار استانی کم نموده و به نام افراد اضافه می نماید.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 336

به "درخواست برای آزاد سازی سهام عدالت از فردا، افرادی که تمایل به مدیریت سهامشان دارند ثبت نام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست برای آزاد سازی سهام عدالت از فردا، افرادی که تمایل به مدیریت سهامشان دارند ثبت نام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید