زمان واریز عیدی مددجویان کمیته امداد اعلام شد

به گزارش اوج باور، مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد از واریز عیدی مددجویان کمیته امداد و زمان و مبلغ آن خبر داد.

زمان واریز عیدی مددجویان کمیته امداد اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، مجتبی احمدلو مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی (ره) درباره پرداخت عیدی مددجویان کمیته امداد اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام ع ید نوروز تمامی مددجویان کمیته امداد عیدی دریافت می کنند.

وی گفت: بر همین اساس، مددجویان عادی و تبصره 14 کمیته امداد براساس تصمیمات اتخاذ شده، تا پایان هفته جاری عیدی به حساب سرپرست های خانوار واریز می شود.

احمدلو یادآور شد: یک میلیون و 550 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد هستند که میزان مبلغ عیدی آنها در سال 98، 110 میلیارد تومان محاسبه شده است.

مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد گفت: مددجویان تبصره 14 کمیته امداد امام خمینی نیز که 600 هزار خانوار محسوب می شوند شامل دریافت عیدی خواهند شد که میزان اعتبار عیدی برای این خانوارها 50 میلیارد تومان است که تا به امروز 33 میلیارد تومان آن تأمین شده است و تا پایان هفته مابقی مبلغ نیز تأمین خواهد شد.

وی بیان داشت: بر همین اساس، خانوارهای یک نفره 63 هزار و 500 تومان، دو نفره 72 هزار تومان، سه نفره 85 هزار تومان، چهار نفره 98 هزار و 500 تومان و پنج نفره 120 هزار تومان عیدی دریافت می کنند.

احمدلو اظهار داشت: این مبلغ عیدی علاوه بر معیشتی و یارانه ای است که دولت برای مددجویان کمیته امداد پرداخت می کند.

مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد اظهار داشت: مددجویان تبصره 14 کمیته امداد در سال 96 و براساس مصوبه رفع فقر مطلق توسط دولت ایجاد شده است که افرادی براساس این تبصره تحت پوشش کمیته امداد قرار می گیرند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 188

به "زمان واریز عیدی مددجویان کمیته امداد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان واریز عیدی مددجویان کمیته امداد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید