مخالفت باشگاه استقلال با استعفای فتح الله زاده

به گزارش اوج باور، باشگاه استقلال با استعفای علی فتح الله زاده، مخالفت کرد.

مخالفت باشگاه استقلال با استعفای فتح الله زاده

به گزارش اوج باور ساعاتی پیش، علی فتح الله زاده با انتشار مطلبی در فضای مجازی از سمت خود به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال استعفا کرد.

باشگاه استقلال در واکنش به استعفای فتح الله زاده ضمن مخالفت با تصمیم او، با انتشار مطلبی، در این رابطه توضیحاتی ارائه داد که به توضیح زیر است:

به نام خدا

استقلال روزهای پرالتهاب و سرنوشت سازی را پشت سر می گذارد و در این روزهای سخت و طاقت فرسا، آستانه صبر و تحمل بسیار بالایی احتیاج است. متاسفانه عده ای محدود و معدود بی توجه به موانع و مسائل گاه و بیگاه با بیان مطالبی ،سبب رنجش خادمین استقلال شده که بدون هیچ گونه چشمداشت و صرفا در جهت حفظ اعتبار باشگاه بزرگ استقلال و شادی دل طرفداران پرشمار و محترمش، با همه فشارها، مسئولانه شبانه روز در حال تلاشند تا این روزهای سخت که مشابه آن در طول حیات هفتاد و اندی سال استقلال، کم نبوده، نیز بسلامت گذشته و راستا صحیح در پیش راه همه قرار بگیرد.

لذا ضمن دلجویی از برادر عزیز جناب آقای دکتر فتح الله زاده که الحق در مدت حضور عاشقانه و خالصانه از هیچ کوششی دریغ نفرموده اند و با علم به اینکه استقلال عزیز به حضور چنین افراد عاشق و مسئولیت پذیر احتیاجمند است با استعفای ایشان مخالفت می کند.

انتظار می رود در این لحظات همه و همه در کنار یکدیگر بوده و راهی که برای رسانیدن استقلال عزیز به قله افتخار آغار نموده ایم کماکان ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 60

به "مخالفت باشگاه استقلال با استعفای فتح الله زاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت باشگاه استقلال با استعفای فتح الله زاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید