گالری عکس: روتر بی سیم مفهومی که شبیه سفینه مهاجمان زمین است

به گزارش اوج باور، بعضی روترهای بی سیم چهره ای ساده، معصوم، سرد و خنثی دارند؛ انگار می خواهند با انسان ها دوست باشند ولی بعضی روترها چهره ای خشمگین، وحشی، درنده و شرور دارند؛ انگار می خواهند به انسان ها حمله نمایند.

گالری عکس: روتر بی سیم مفهومی که شبیه سفینه مهاجمان زمین است

روتر King-kong که البته نمی دانیم چرا چنین اسمی دارد؛ اصلا یک روتر بی سیم دوست نیست بلکه بیشتر شبیه به فضاپیماها و سفینه هایی است که موجودات فضایی سوار شده و قرار است به زمین حمله نمایند.

یک روتر مفهومی و طراحی شده توسط فردی به نام Lyle Yang است. این نوع طراحی برای روترهای گیمینگ و رده بالا پیشنهاد شده است.

8 آنتن بی سیم دارد که البته در زیر بدنه روتر قرار می گیرند تا آن را بیشتر شبیه به موجودی هشت پا نمایند. این آنتن ها با یک چرخش در اطراف روتر قرار می گیرند. این آنتن ها جداشدنی هستند و در صورت لزوم می توانند جمع شوند.

دو سری چراغ چهار تایی در پنل جلویی روتر مشاهده می گردد که هم از نظر فرم و هم از نظر رنگ متفاوت از چراغ های LED روترهای بی سیم سنتی هستند.

زیر بدنه روتر مشبک مانند و سوراخی است تا هوا گرم و سرد به راحتی درون جعبه روتر جریان داشته باشند. درگاه های ارتباطی در پشت روتر قرار می گیرند.

در کل، روتری خشمگین و ترسناک است و شاید هر فردی با داشتن آن، به طور ناخودآگاه احساس کند می خواهد به یک فرد شرور در اینترنت تبدیل گردد؛ یک هکر و مهاجم!

عکس های بیشتری از روتر کینگ کونگ ما را ببینید و نظرتان را درباره اش بگویید:

اگر تا به حال تصور می کردید روترهای بی سیم باید یک جعبه مشکی شیک با چند شاخک و چراخ چشمک زن باشند؛ این طراحی روتر بی سیم شما…

تا کنون چندین روتر با طراحی خاص و منحصربه فرد برایتان معرفی کردم. روترهایی بیشتر مفهومی به نظر می رسند و هیچ گاه به بازار نخواهند آمد اما…

معمولا منتظر ظاهر و طراحی عجیب و غریب در روترهای بی سیم نیستیم. سال ها است که این روترها با یک طراحی یکسان ساخته و روانه بازار…

منبع: شبکه چی
انتشار: 9 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 14

به "گالری عکس: روتر بی سیم مفهومی که شبیه سفینه مهاجمان زمین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گالری عکس: روتر بی سیم مفهومی که شبیه سفینه مهاجمان زمین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید