با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید

به گزارش اوج باور، خبرنگاران : پروانه ها سمبل آزادی و زیبایی هستند و بسیاری از هنرمندان از آن ها در شاهکار های هنری خود استفاده می نمایند.

با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، ذهن ما انسان ها پروانه ها را به روش های متفاوتی ارزیابی می نماید و به طور ناخودآگاه رنگ، شکل و ترکیب آن ها را بررسی می نماید؛ بنابراین بر اساس انتخاب یکی از پروانه ها در تست زیر می توانید ویژگی های شخصیتی خود را تا حدودی بشناسید.

احساساتی و صادق هستید

اگر این پرنده را انتخاب نموده اید بسیار احساساتی، صادق و بسیار رمانتیک هستید. با همه مهربان هستید حتی با کسانی که نمی شناسید، زیرا همواره خودتان را در صندلی دیگران قرار می دهید. عاطفی هستید و به احتیاج ها و احساسات دیگران اهمیت می دهید تا جایی که احساسات خودتان را نادیده می گیرید.

یاری کردن به دیگران در ذات شماست، اما از قلم نیاندازید که مسائل خودتان هم به اندازه مسائل دیگران اهمیت دارد و باید همانطور که با دیگران رفتار می کنید با خودتان رفتار کنید.

آرام هستید

شما فرد آرام و متعادلی هستید و شخصیت متواضع دارید. سعی می کنید در تمام جنبه های زندگی تعادل را حفظ کنید و بین زندگی شخصی و زندگی اجتماعی خود تعادل ایجاد می کنید و معتقدید که تعادل کلید شادی است.

وقتی با موقعیت ناخوشایند روبرو می شوید می ترسید و به راحتی اعتقاد و باورتان را از دست می دهید. اما دیگران متوجه این موضوع نمی شوند، زیرا عادت دارید احساسات تان را پنهان کنید.

روح خلاق دارید

فردی هستید که زیبایی را در همه چیز می بینید و دوست دارید همه چیز را بررسی کنید حتی اگر لازم نباشد. تحلیل کردن در واقع روش شما برای درک زندگی است و همین باعث شده دیگران شما را یک فرد منطقی ببینند.

در کارتان کمال گرا هستید و حتی ممکن است ضرب الاجل ها را از دست بدهید. این شخصیت شما باعث شده فرد پرکاری شوید، اما با آن هیچ مسئله ای ندارید، زیرا کارتان را دوست دارید. لذت را در کوچک ترین چیز ها می بینید و سعی می کنید آن را به دیگران نیز بفهمانید.

بلندپرواز هستید

در مدرسه نظر همه این بود که در آینده فرد پیروزی خواهید شد. پیروز نه به معنای میلیونر شدن بلکه به معنای فردی سازمان یافته که به تمام اهدافش می رسد. در زندگی هدف دارید و برای رسیدن به آن کوشش می کنید، زیرا آن هدف است که شخصیت شما را ساخته است. از تنبلی بیزار هستید و با آدم های با پشتکار ارتباط برقرار می کنید. دوست دارید همواره امنیت داشته باشید به همین دلیل از شکست می ترسید.

گاهی اوقات از زندگی شخصی به خاطر اهداف تان دور می شوید، اما خیلی زود احساس گناه می کنید و به فکر جبران آن می افتید.

با نشاط هستید

اگر این پروانه را انتخاب نموده اید شخصیت پر نشاط و اشتیاقی دارید. همواره نیمه پر لیوان را می بینید و در هر چیزی لذت و شادی را پیدا می کنید. هدف تان در زندگی این است که تا جایی که می توانید تجربه کسب کنید. عظیم ترین ترس شما کسالت و خستگی است.

باورتان این است که خستگی و کسالت یک زندان ذهنی است و زمانی که باید جهان را کشف کنید خودتان را در این زندان حبس می کنید. دوست دارید همه کار ها را به موقع انجام دهید و به همین دلیل گاهی اوقات تمرکزتان را از دست می دهید.

منطقی هستید

اگر این پرنده را انتخاب نموده اید شخصی بسیار عاقل و منطقی هستید. مردم همواره به خاطر توصیه ها و انتقاد های سازنده نزد شما می آیند، زیرا می دانید که چگونه باید احساسات تان را از موقعیت جدا کنید. در هیچ موقعیتی عاطفی عمل نمی کنید، زیرا می دانید که نمی توانید درست و غلط را از هم تشخیص دهید. همواره دوست دارید کار درست را انجام دهید.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 996

به "با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با انتخاب یکی از پروانه ها به شخصیت خود پی ببرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید