خبر فوری، یارانه جاماندگان واریز می شود، کدام افراد منتظر یارانه 300 هزار تومانی باشند؟

به گزارش اوج باور، به گزارش خبرنگاران، 74 میلیون نفر یارانه گرفته اند و حدود 10 میلیون مشمول یارانه نقدی تازه نشده اند. در میان این افراد برخی از افراد پیش از این یارانه نقدی یا معیشتی را می گرفته اند اما حالا جزو دهک دهم محسوب شده و یارانه آنها قطع شده است.

خبر فوری، یارانه جاماندگان واریز می شود، کدام افراد منتظر یارانه 300 هزار تومانی باشند؟

ابراهیم رئیسی امروز دستور داده کمک معیشتی ماه اول به حساب تمامی افرادی که تا ماه قبل مشمول دریافت یارانه بوده اما در این مرحله کمک معیشتی دریافت نکرده اند، واریز شود.

بر این اساس از میان 10 میلیون نفری که یارانه تازه را نگرفته اند، تعدادی به زودی کمک معیشتی را دریافت می کنند. این افراد چه کسانی هستند؟ افرادی که تا

یش از این یارانه نقدی یا معیشتی را می گرفتند. شرط دوم واریز یارانه این است که افراد اعتراض خود به واریز نشدن یارانه را در سامانه اعتراضات، ثبت کرده باشند.

رئیس جمهور اعلام کرده که در این مرحله، اصل بر اعتماد به خوداظهاری مردم است؛ لذا مبلغ کمک معیشتی ماه اول، به حساب کلیه افرادی که به واریز نشدن یارانه معترض بوده اند، واریز می شود.

رئیسی در این جلسه شرح داد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف است حداکثر ظرف یک ماه، این درخواست ها را بررسی و نتیجه نهایی را به سرپرستان خانوار اعلام نماید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 10 تیر 1401 بروزرسانی: 10 تیر 1401 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1414

به "خبر فوری، یارانه جاماندگان واریز می شود، کدام افراد منتظر یارانه 300 هزار تومانی باشند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر فوری، یارانه جاماندگان واریز می شود، کدام افراد منتظر یارانه 300 هزار تومانی باشند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید