سوختن موهای خانم بازیگر هنگام فوت کردن شمع تولدش!

به گزارش اوج باور، خبرنگاران: یکی از اتفاقات خطرناکی که این روزها زیاد به گوشمان رسیده است سوختن موها در تولدها می باشد. این بار این اتفاق وحشتناک برای یک خانم بازیگر معروف رخ داد.

سوختن موهای خانم بازیگر هنگام فوت کردن شمع تولدش!

به گزارش خبرنگاران، روز گذشته یکی از ویدئوهای وایرال فضای مجازی، مربوط به اتفاقی بود که در جریان جشن تولد یکی از بازیگران معروف هالیوود رخ داد.

نیکول ریچی بازیگر آمریکایی هالیوود، به همراه دوستانش تولد 40 سالگی اش را جشن گرفته بود و این دورهمی را به صورت لایو با دنبال کنندگانش به اشتراک گذاشته بود. همه چیز به صورت لحظه به لحظه و به شکل آنلاین در حال انجام بود تا اینکه نوبت به فوت کردن شمع کیک شد.

سوختن موهای نیکول ریچی

خانم بازیگر برای فوت کردن شمع تولدش کمی خم شد و از آنجا که موهایش از هر دو طرف صورتش آویزان بود، شعله یکی از شمع ها به گوشه ای موهایش گرفت. او که غرق در آرزو و فضای فوت کردن شمع تولدش بود متوجه این مسئله نشد تا اینکه یکی از نزدیکانش او را متوجه این اتفاق کرد.

نیکول ریچی ابتدا با خنده سعی کرد آتش موهایش را خاموش کند اما خیلی سریع متوجه شد که ماجرا به این سادگی ها هم نیست، در همان لحظه صورت خندان او تبدیل به چهره ای وحشت زده شد و فورا برای خاموش کردن موهای آتش گرفته اش آنجا را ترک کرد. از قرار معلوم به جایی رفت که بتواند با آب آتش را خاموش نموده و موهایش را از سوختگی بیشتر حفظ کند.

خوشبختانه ماجرا ختم به خیر شد و او پس از خاموش کردن موهای آتش گرفته اش دوباره با دنبال کنندگانش ارتباط گرفته و از همه آنها برای حضور در جشن تولدش و ابراز نگرانی به علت حادثه ای که هنگام فوت کردن شمع برایش رخ داد تشکر کرد.

منبع: نمناک

منبع: رکنا
انتشار: 11 مهر 1400 بروزرسانی: 11 مهر 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1148

به "سوختن موهای خانم بازیگر هنگام فوت کردن شمع تولدش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوختن موهای خانم بازیگر هنگام فوت کردن شمع تولدش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید