فتاح: عذرخواهی و طلب حلالیت می کنم

به گزارش اوج باور، رئیس بنیاد مستضعفان با بیان توضیحاتی در خصوص حواشی برنامه نگاه یک از افرادی که در این برنامه نام آن ها را برده بود، بویژه حداد عادل عذرخواهی و طلب حلالیت کرد.

فتاح: عذرخواهی و طلب حلالیت می کنم

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، در خصوص حواشی ایجاد شده پس از بیان برخی موارد در برنامه نگاه یک شرح داد: با توجه به اینکه حدود یک سال و یک ماه از حضور من در بنیاد مستضعفان می گذشت و قول ارائه گزارشی به مردم داده بودم، در این برنامه درباره عملکرد یک ساله خود در بنیاد صحبت کردم. به بخش املاک که رسیدیم درباره پیگیری املاک سوال شد و بنده با هدف ابراز جدیت بنیاد، از برخی افراد و سازمان ها اسم بردم.

او ادامه داد: اشخاص نام برده استفاده عمومی از این املاک داشتند و اعلام کوتاه و تیتر وار من باعث سوء تفاهم شد. مطالب ارائه شده با خطای کلامی یا رعایت نکردن جانب انصاف توسط بنده به سمت دیگری حرکت کرد. در حالی که هیچ کدام از آن ها استفاده شخصی از این اموال نداشتند. بیان نامناسب من مطالب را به اشتباه منتقل کرد؛ قصد ما نشان دادن پیگیری های جدی بود و همه آن ها همکاری لازم را با ما داشتند، اما به نتیجه نهایی نرسیده ایم.

رئیس بنیاد مستضعفان مطرح نمود: اصلا نباید اصل مساله را مطرح می کردم و وارد جهت نام بردن از اسامی و سازمان ها می شدم، پس مسئولیت آن را به عنوان خطا و کار اشتباه می پذیرم. از همین جا از تمام عزیزانی که در حق آن ها اجحاف و ظلم شد، از جمله آقای دکترحداد عادل، خانم ها ابتکار و ملاوردی، به عنوان حق الناس، عذرخواهی و طلب حلالیت می کنم.

او گفت: خطای بنده بود که نتوانستم مطالب را به درستی منتقل کنم. به هیچ وجه جهت طی شده هدف بنده نبود و اگر تا به امروز سکوت کردم، به دنبال دامن زدن به این حواشی نبودم. جواب هایی که از سوی این سازمان ها و اشخاص ارائه شده را دریافت کردم و ایرادات و اشکالاتی که گرفته شده را می پذیرم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 536

به "فتاح: عذرخواهی و طلب حلالیت می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاح: عذرخواهی و طلب حلالیت می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید