اسیدپاشی در جهت دادگاه خانواده

به گزارش اوج باور، زن جوان که به خاطر اختلاف با شوهرش راهی دادگاه خانواده شده بود، از سوی دو مرد موتورسوار مورد اسیدپاشی قرار گرفت.

اسیدپاشی در جهت دادگاه خانواده

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، ساعت 13:20 دقیقه یکشنبه 7 دی، مأموران کلانتری 153 شهرک ولیعصر گزارش اسید پاشی به زن جوانی را به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند. به دنبال اعلام این خبر، تحقیقات آغاز شد و زن جوان که از ناحیه پا مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود در تحقیقات گفت: دانشجوی دکترای مدیریت هستم و 4 سال قبل با مرد جوانی به نام امیر ازدواج کردم. اوایل زندگی مان خوب بود، اما بعد از مدتی دچار اختلاف شدیم. اختلافات ما روز به روز بیشتر می شد تا اینکه تصمیم به جدایی از امیر گرفتم.

او ادامه داد: درخواست طلاق دادم و پرونده ام نیز در دادگاه خانواده در حال رسیدگی بود. روز حادثه به دادگاه رفته بودم تا پیگیر کار های طلاقم باشم، اما از دادگاه که خارج شدم تا به سمت خانه مان بروم در نزدیکی خانه در یکی از محله های شهرک ولیعصر ناگهان موتورسواری دو ترک به من نزدیک شد. هر دوی آن ها کلاه ایمنی به سر داشتند و مردی که ترک نشین بود ظرفی را که در دست داشت به سمت من پاشید. اسید بیشتر روی لباس هایم ریخت، اما پاهایم نیز دچار سوختگی شدند. چون سوختگی شدید نبود، پس از درمان از بیمارستان مرخص شدم.

بدنبال اظهارات زن جوان و از آنجایی که او با همسرش اختلاف داشت، بازپرس مصطفی واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران با احتمال اینکه شوهر این زن در اسیدپاشی دخالت داشته باشد دستور احضار او را صادر کرد. همچنین از کارآگاهان پلیس خواست تا تصاویر دوربین های مداربسته محل حادثه را برای شناسایی موتورسواران اسیدپاش مورد بازبینی قرار دهند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 754

به "اسیدپاشی در جهت دادگاه خانواده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسیدپاشی در جهت دادگاه خانواده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید