امیدواری مدیرعامل پیکان به موفقیت بانوان والیبالیست

به گزارش اوج باور، مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: اعضای تیم والیبال بانوان پیکان می توانند به موفقیت های بزرگی دست یابند و شایستگی خودشان را به خوبی نشان دهند.

امیدواری مدیرعامل پیکان به موفقیت بانوان والیبالیست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان، اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان در این ملاقات که با حضور علی الله کرم مدیر ورزش حرفه ای و محمدجواد پاینده مدیر روابط عمومی و اعضای تیم والیبال بانوان باشگاه برگزار گردید، با تاکید بر حمایت همه جانبه این باشگاه از ورزش بانوان گفت: مجموعه صنعتی ایران خودرو در راستای انجام وظایف سازمانی و مسئولیت های اجتماعی خود همیشه توجه و حمایت ویژه ای نسبت به رشته های مختلف خصوصا در حوزه ورزش حرفه ای بانوان داشته و به همین دلیل در فصل نو باشگاه پیکان در سه رشته والیبال، فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان فعالیت خواهد نمود. امید و انتظار ما این است که در هر سه رشته روی سکو قرار بگیریم و بدون تردید شایستگی و توانمندی رسیدن به این پیروزیت وجود دارد.

محمدی افزود: با توجه به سوابقی که در عرصه مربیگری داشته ام از اهمیت و سنگینی مسئولیت مربیان رشته های مختلف ورزشی آگاهی دارم. شاید نگاه اول این باشد که ما با یک تیم جوان وارد فصل نو خواهیم شد اما باور من این است که اعضای تیم والیبال بانوان پیکان در این فصل هم می توانند به پیروزیت های بزرگی دست یابند و شایستگی خودشان را به خوبی نشان بدهند. اعتبار و اهمیت والیبال در باشگاه پیکان بر کسی پوشیده نیست و این باشگاه پرافتخارترین تیم والیبال مردان ایران و آسیا را در اختیار دارد. خوشبختانه در این فصل هم یکی از نخستین تیم هایی بودیم که در هر دو حوزه آقایان و بانوان تمرینات و فعالیت تیم های والیبال را شروع کردیم و امیدواریم همین کوشش و جدیت نتیجه بخش باشد.

مدیرعامل باشگاه پیکان با تقدیر از زحمات میترا شعبانیان سرمربی فصل گذشته تیم والیبال پیکان گفت: سال گذشته هم عملکرد مطلوبی داشتیم و خوشحالیم که خانم شعبانیان به تیم ملی نوجوانان والیبال ایران راه یافته است. امیدواریم با حضور خانم رشیدی در این فصل هم یکی از تیم های قدرتمند و مدعی والیبال بانوان کشور باشیم که از اعتبار و صندلی والیبال پیکان در مسابقات به خوبی دفاع کند. خانم رشیدی از مربیان توانمندی هستند که سال ها در والیبال پیکان سابقه داشته اند و این تجارب حتما می تواند به تیم ما در فصل نو یاری کند.شاید بعضی بر این باور باشند که تیم ما هزینه کمتری نسبت با رقبای خودش نموده اما رسیدن به نتیجه و عملکرد مطلوب حاصل هزینه بیشتر نبوده و نیست. سال گذشته تیم فوتبال پیکان هم با وجود هزینه اندکی که نسبت به بسیاری از باشگاه ها انجام داده بود عملکرد بهتر و نتیجه مناسب تری کسب کرد که این فرایند می تواند در رشته های دیگر هم تکرار گردد.

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: از شما می خواهم که قدر این موقعیت و صندلی امروز خودتان را بدانید و با تمرکز بعلاوه تمرین موثر که موجب تغییر و پیشرفت می گردد برای نشان دادن برترین عملکرد کوشش کنید. بدون تردید به خواست خدا بانوان ورزشکار باشگاه پیکان در این فصل می توانند در هر سه رشته همانند آقایان افتخارآفرین و پیروز باشند. کار سخت، مبارزه و تعقیب تا خاتمه شعار ما در باشگاه پیکان است که باید الگوی عملکرد همه ورزشکاران و اعضای تیم ها باشد.

الله کرم مدیر ورزش حرفه ای باشگاه پیکان هم در این نشست از حمایت های گروه صنعتی ایران خودرو، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه پیکان از ورزش حرفه ای خصوصا حضور فعال در حوزه ورزش بانوان قدردانی نموده و این اقدام را گام مهمی در راستا توسعه و پیشرفت ورزش حرفه ای بانوان کشور ارزیابی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 شهریور 1400 بروزرسانی: 23 شهریور 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1128

به "امیدواری مدیرعامل پیکان به موفقیت بانوان والیبالیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواری مدیرعامل پیکان به موفقیت بانوان والیبالیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید