انتقاد کارشناس داوری از قضاوت خورشیدی در ملاقات پرسپولیس - گل گهر

به گزارش اوج باور، کارشناس داوری فوتبال کشورمان از قضاوت اشکان خورشیدی در ملاقات پرسپولیس و گل گهر سیرجان در هفته بیست وپنجم لیگ برتر انتقاد کرد.

انتقاد کارشناس داوری از قضاوت خورشیدی در ملاقات پرسپولیس - گل گهر

حسین عسگری درباره قضاوت اشکان خورشیدی در ملاقات امشب (چهارشنبه) تیم های فوتبال پرسپولیس و گل گهر سیرجان در هفته بیست وپنجم لیگ برتر، به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: بازی در نیمه اول مشکل خاصی نداشت، صحنه پنالتی پرسپولیس درست بود و بازیکن گل گهر در شرایطی که مهاجم پرسپولیس موقعیتی نداشت، بی احتیاطی کرد و مرتکب خطا شد. دقیقه 13 بازی، خطایی بیرون از محوطه جریمه گل گهر باید به سود پرسپولیس اعلام می شد، صحنه ای که روی مهدی ترابی خطا شد، اما ظاهرا داور تحت تأثیر پنالتی که برای پرسپولیس گرفته بود، این صحنه را خطا اعلام نکرد.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم و دقیقه 60، روی بازیکن گل گهر صددرصد پنالتی شد، اما نمی دانم چرا داور این صحنه را پنالتی تشخیص نداد، آن هم در شرایطی که به صحنه نزدیک بود. نمی دانم علت مشورت داور با داور چهارم چه چیزی بود که به سمت او رفت، چرا که در نهایت پنالتی نگرفت. بازیکن گل گهر بیرون از محوطه جریمه روی زمین افتاد، اما خطا داخل محوطه جریمه رخ داد. این صحنه یکی از تصمیمات عجیب داور بود.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان با اشاره به اعتراض های یحیی گل محمدی گفت: در صحنه ای که داور برای گل گهر پنالتی نگرفت، گل محمدی به علت اعتراض کارت زرد گرفت. سرمربی پرسپولیس در ادامه رفتارهای غیرورزشی از خودش نشان داد و خیلی تند و پرخاشگرانه به سمت داوران رفت و افرادی چون افشین پیروانی و کریم باقری جلوی او را گرفتند. در این صحنه، گل محمدی باید اخراج می شد و نمی دانم چرا داور تصمیم به اخراج سرمربی پرسپولیس نگرفت.

عسگری گفت: اشتباهات داور تا زمانی عظیم نشان داده نمی گردد که اشتباهات کلیدی نداشته باشد. شاید به غیر از این صحنه ها، قضاوت خورشیدی خوب بود، اما به اشتباه پنالتی گل گهر را نگرفت و گل محمدی را اخراج نکرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 تیر 1400 بروزرسانی: 24 تیر 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1043

به "انتقاد کارشناس داوری از قضاوت خورشیدی در ملاقات پرسپولیس - گل گهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد کارشناس داوری از قضاوت خورشیدی در ملاقات پرسپولیس - گل گهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید