تکرار رفتار ماموران شهردادری، اینبار کتک خوردن یک معلول دستفروش

به گزارش اوج باور، خبرنگاران : اخیرا کلیپی مبنی بر درگیری یک مامور شهرداری با دستفروش معلول دزفولی در فضای مجازی منتشر شده که واکنش هایی را به دنبال داشته است.

تکرار رفتار ماموران شهردادری، اینبار کتک خوردن یک معلول دستفروش

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگذاری فارس، طی چند ساعت اخیر کلیپی مبنی بر درگیری یک مامور شهرداری با یک دستفروش معلول در شهرستان دزفول در فضای مجازی منتشر شده که واکنش های متفاوتی را در پی داشته است.

محسن زرسناش مسوول روابط عمومی شهرداری دزفول پیرامون این موضوع اعلام کرده که روز گذشته یک دستفروش بساط خود را روبه روی یک نهاد نظامی پهن کرده و مامور شهرداری حسب وظیفه خود اقدام به تذکر و سپس جمع آوری وسایل دستفروش کرده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری، حین جمع آوری وسایل توسط مامور شهرداری دستفروش موبایل وی را گرفته و شرط پس دادن موبایل را تحویل وسایلش اعلام می نماید که همین امر موجب درگیری لفظی بین آن دو و سپس ضرب و شتم مامور شهرداری توسط دستفروش و همراهش شده است.

به دنبال این موضوع فریدون عبدی رئیس اداره بهزیستی شهرستان دزفول اظهار کرد: باتوجه به ماده 23 قانون جامع حمایت از معلولین این رفتار ناپسند مامور شهرداری پیگیری قضایی می گردد.

وی اضافه کرد: این فرد اگر بدون سیر فرآیندهای قانونی اقدام به دستفروشی کرده است باز هم قانون اجازه چنین برخوردی را به این دستفروش معلول نداده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان دزفول گفت: آدرس و محل زندگی این فرد شناسایی شده و پس از حضور در منزل وی و دلجویی از او فعلا مبلغی برای افزایش سرمایه به این فرد پرداخت خواهد شد تا مکان مناسبی برای کسب درآمد این معلول فراهم گردد.

وی ادامه داد: این فرد حدود 20 سال است که ساکن شهرستان دزفول بوده که متاسفانه از نظر شغلی با مشکلاتی برخوردار است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 768

به "تکرار رفتار ماموران شهردادری، اینبار کتک خوردن یک معلول دستفروش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکرار رفتار ماموران شهردادری، اینبار کتک خوردن یک معلول دستفروش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید