سراج: به خاطر تیم ملی از اسکوچیچ حمایت کنیم تا به جام جهانی برویم، امروز مزد صبوری خود را دریافت کردیم

به گزارش اوج باور، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از فزونی تیمش در خانه سایپا ابراز خرسندی کرد و این پیروزی را نتیجه صبوری زردپوشان آبادانی دانست.

سراج: به خاطر تیم ملی از اسکوچیچ حمایت کنیم تا به جام جهانی برویم، امروز مزد صبوری خود را دریافت کردیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بهنام سراج پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل سایپا در نشست خبری این بازی گفت: تبریک ویژه ای برای مردم آبادان بعد از پشت سر گذاشتن چهار هفته سخت دارم. رفتن دراگان اسکوچیچ فشار زیادی به مردم آبادان وارد آورد، اما مزد صبوری خود را دریافت کردیم. سایپا خیلی خوب بازی و فشار زیادی به ما وارد کرد. این تیم به بازی مستقیم روی آورده بود، اما خدا را شکر دفاع های ما خوب کار کردند و در نهایت پیروز شدیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که حضور اسکوچیچ می تواند روی حضور بازیکنان صنعت نفت در تیم ملی تأثیر داشته باشد، گفت: تا الان تأثیر منفی گذاشته است، اما شاید با حضور اسکوچیچ در تیم ملی بازیکنان خوب ما اگر حق شان است به تیم ملی دعوت شوند. بدون تعارف به تیمم اعتقاد دارم. چند بازیکن ما شایستگی حضور در تیم ملی را دارند که شاید این اتفاق نیز بیفتد، اما در صورت عدم دعوت آنها نیز بازیکنان خوب زیادی در تیم های لیگ رجحان حضور دارند. از همکاران و همبازیان گذشته خود خواهش می کنم حالا که اسکوچیچ سرمربی تیم ملی شده است از او حمایت کنند. در حال حاضر دیگر جای تخریب نیست و به خاطر تیم ملی از اسکوچیچ حمایت کنیم تا به جام جهانی برویم. بعد از جام جهانی شاید اسکوچیچ نباشد، اما تیم ملی همیشه است.

سراج درباره برگزاری مسابقات لیگ برتر با وجود شیوع بیماری کرونا خاطر نشان کرد: ما با ادامه برگزاری مسابقات موافق نبودیم. برای این دیدار نیز از لحظه ای که از آبادان به سمت تهران راه افتادیم استرس زیادی داشتیم و کارهایی را انجام دادیم که شاید طی سالیان اخیر هیچ وقت آنها را انجام نمی دادیم. خودم من بیش از 100 بار دست های خود را شستم و بچه های تیم نیز با ناراحتی به سمت تهران آمدند. این موضوع در کار ما تأثیر منفی گذاشته بود، اما در این خصوص مسئولان باید تصمیم بگیرند. درخواست ما از سازمان لیگ و متولیان برگزاری مسابقات این است که در صورت امکان مسابقات را تعطیل کنند، چرا که اگر خدای نا کرده مسئله ای برای کسی بیفتد، هیچ جوابی نخواهیم داشت. درباره تعطیلی مسابقات باید بزرگان و مسئولان تصمیم بگیرند، اما اگر قرار به ادامه مسابقات باشد در آینده به مشکل خواهیم خورد. این موضوع شوخی بردار نیست.

وی راجع به اینکه در این مدت ارتباطی با دراگان اسکوچیچ داشته است یا خیر، گفت: تنها بعد از شکست مقابل ذوب آهن، یک پیغام صوتی از اسکوچیچ دریافت کردم. اسکوچیچ در پیغام خود به من گفت که این شکست اشکالی ندارد و قطعاً در آینده ما آن را جبران خواهیم کرد. بعد از آن نیز دیگر ارتباطی با یکدیگر نداشتیم و اسکوچیچ کار خود را انجام می دهد و ما نیز مشغول کار خودمان هستیم. قطعاً جدایی اسکوچیچ تأثیر منفی در تیم ما داشت و حتی از لحطه احتمال جدایی او نیز ما دو شکست را متحمل شدیم و مقابل پرسولیس و نفت مسجدسلیمان شکست خوردیم. بعد از جدایی اسکوچیچ نیز ما فرصت آنچنانی در دو بازی ابتدایی نداشتیم، اما رفته رفته تلاش کردیم و تمرینات خود را طولانی تر برگزار کردیم. مربیان خارجی به تمرینات طولانی اعتقادی ندارند، اما به خاطر بهبود شرایط بدنی تیم و 90 دقیقه جنگندگی تایم تمرینات را طولانی تر کردیم و نتیجه آن را نیز دریافت کردیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 182

به "سراج: به خاطر تیم ملی از اسکوچیچ حمایت کنیم تا به جام جهانی برویم، امروز مزد صبوری خود را دریافت کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سراج: به خاطر تیم ملی از اسکوچیچ حمایت کنیم تا به جام جهانی برویم، امروز مزد صبوری خود را دریافت کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید