دلیل حادثه هواپیما فرودگاه اصفهان اعلام شد

به گزارش اوج باور، تهران (پانا) - مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان درباره علت نقص نفی هواپیمای کاسپین در این فرودگاه، گفت شرکت کاسپین علت حادثه هواپیما در فرودگاه اصفهان را باید اعلام کند.

دلیل حادثه هواپیما فرودگاه اصفهان اعلام شد

به گزارش ایسنا، محمدحسین عمادی درباره حادثه هواپیما در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان،گفت: ساعت 17:10 امروز (چهارشنبه، 15 دی ماه) پرواز شماره 6904 شرکت هواپیمایی کاسپین جهت مشهد به اصفهان به علت نقض فنی در فرودگاه اصفهان به زمین نشست.

وی تاکید نمود: خوشبختانه 110 مسافر این پرواز با سلامت از هواپیما پیاده شدند.

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان درباره علت حادثه خروج هواپیما از باند فرودگاه، اظهار کرد: این هواپیما دچار نقض فنی بوده، اما علت اصلی این حادثه را باید خود شرکت هواپیمایی کاسپین اعلام کند.

مدیر کل مدیریت بحران استان اصفهان نیز در این باره به ایسنا، گفت: خوشبختانه تمام مسافران سالم هستند اما تعدادی از آنها به علت ترس و اضطراب در هنگام خروج فوری از هواپیما دچار جراحت جزیی شدند که به وسیله اورژانس به صورت سرپایی خدمات درمان به آنها ارائه شد.

منصور شیشه فروش با بیان اینکه در گزارش های اولیه این حادثه اعلام شد که چرخ هواپیما دچار مشکل شده است، گفت: در حال حاضر تمام مسافران به ترمینال فرودگاه شهید بهشتی اصفهان منتقل شده اند و توضیحات کامل در مورد بحث های فنی این حادثه بر عهده فرودگاه اصفهان و سازمان هواپیمایی کشور است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 اسفند 1400 بروزرسانی: 24 اسفند 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1324

به "دلیل حادثه هواپیما فرودگاه اصفهان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل حادثه هواپیما فرودگاه اصفهان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید