قیمت مسکن، اجاره بها، زمین و خودرو در آگهی های آنلاین امروز 19 اردیبهشت 1400

به گزارش اوج باور، تعطیلی بازار ها در روز های اخیر رونق بیشتری به آگهی های آنلاین داده و بسیاری از معاملات به یاری همین سایت ها صورت می گیرد. در این گزارش آخرین عدد و رقم های مربوط به آگهی های مسکن، اجاره خانه، زمین و خودرو را که طی 10 روز گذشته در سایت دیوار منتشر شده اند، آنالیز می کنیم.

قیمت مسکن، اجاره بها، زمین و خودرو در آگهی های آنلاین امروز 19 اردیبهشت 1400

متوسط قیمت مسکن در اطراف تهران

متوسط قیمت یک مترمربع آپارتمان مسکونی در شهر پرند شش میلیون و 148 هزار تومان است و این رقم در رودهن به 12 میلیون و 337 هزار تومان می رسد. یک آپارتمان 80 متری به طور متوسط در پرند 491 میلیون تومان و در رودهن 986 میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت آپارتمان در اطراف تهران

متوسط هزینه اجاره نشینی در اطراف تهران

اگر در اطراف تهران به دنبال یک آپارتمان برای اجاره نشینی باشید، پرند با متوسط قیمت 22 هزار تومان برای هر مترمربع، یکی از مالی ترین گزینه ها محسوب می گردد. هزینه یک آپارتمان 80 متری در پرند به طور متوسط ماهانه یک میلیون و 760 هزار تومان خواهد بود. اما مستاجران رودهن ممکن است هر ماه تا چهار میلیون و 320 هزار تومان برای چنین آپارتمانی خرج نمایند. چرا که در رودهن اجاره هر مترمربع آپارتمان مسکونی 54 هزار تومان است.

هزینه اجاره آپارتمان در اطراف تهران

متوسط قیمت مسکن در ارزان ترین محله های مشهد

متوسط قیمت هر متر مربع آپارتمان مسکونی در منطقه شاندیز مشهد، شش میلیون و 638 هزار تومان است. یعنی قیمت خانه در این منطقه با قیمت های پرند در تهران تقریبا برابری می نماید.

قیمت آپارتمان در محله های ارزان مشهد

شرایط اجاره مسکن در مشهد به چه شکل است؟

مستاجران محله اقبال در شهر مشهد به طور متوسط هرماه چهار میلیون و 800 هزار تومان از درآمدشان را برای اجاره خانه کنار می گذارند. یعنی تقریبا همان رقمی که اجاره نشین های شهر اندیشه در اطراف تهران هزینه می نمایند.

اجاره آپارتمان در محله های مختلف مشهد

ارزان ترین محله های مشهد برای خرید زمین

محله پنج تن آل عبا در مشهد با قیمت یک میلیون و 297 هزار تومان از ارزان ترین گزینه ها برای خرید زمین در شهر مشهد محسوب می گردد. اگر با بودجه بیشتری به دنبال زمین در منطقه ها ارزان هستید، در قوچان طی روز های گذشته هر مترمربع زمین دو میلیون 31 هزار تومان خرید و فروش شده است.

هزینه خرید زمین ارزان در مشهد

خودرو های صفرکیلومتر 250 تا 400 میلیون تومان

پژو 206 صندوقدار به طور متوسط 254 میلیون تومان در 10 روز گذشته معامله شده است. قیمت های جدول زیر بر اساس آنالیز میدانی معاملات در مراکز تعویض پلاک، کارشناسی های روزانه خودرو، معاملات روزانه نمایشگاه داران و تماس های روزانه با فروشندگان استخراج شده است.

خودروهای 250 تا 400 میلیون تومان صفرکیلومتر

خودرو های دست دوم 200 تا 300 میلیون تومان

خرید خودرو دنا کارکرده که محصول سال 97 به بعد باشد و بیشتر از 10 هزارکیلومتر مسافت راه رفته باشد، در سایت دیوار به طور میانگین 281 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. رقمی که معادل 50 ماه حقوق یک کارگر است.

خودروهای 200 تا 300 میلیون تومان دست دوم

قیمت تبلت های دست دوم

تبلت دست دوم Galaxy Tab A6 سامسونگ در 10 روز گذشته دو میلیون و 696 هزار تومان خرید و فروش شده است. البته این تبلت دیگر مدل های جدول زیر شرایطی در حد نو دارند.

قیمت تبلت های دست دوم

منبع: فرارو
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1006

به "قیمت مسکن، اجاره بها، زمین و خودرو در آگهی های آنلاین امروز 19 اردیبهشت 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن، اجاره بها، زمین و خودرو در آگهی های آنلاین امروز 19 اردیبهشت 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید