2 نماینده مجلس دهم از وزرا درخواست آپارتمان نموده بودند

به گزارش اوج باور، طبق اعلام سخنگوی هیئت رئیسه مجلس دو تن از نمایندگان مجلس دهم از بعضی وزرا درخواست آپارتمان در تهران داشتند.

2 نماینده مجلس دهم از وزرا درخواست آپارتمان نموده بودند

جهت دریافت خدمات طرح آلاچیق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگار پارلمانی اوج باور، اسدالله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع اوج باور و در تشریح جلسه امروز هیئت رئیسه مجلس گفت: رسیدگی به اظهارات آقای ابوترابی نماینده مردم نجف آباد درباره دریافت آپارتمان در ازای انصراف از استیضاح موضوع جلسه هیئت رئیسه بود که بر اساس آنالیز ها اعلام شد که چنین موضوعی صحت ندارد.

وی تأکید کرد: البته دو نفر از نمایندگان دوره فعلی مجلس از بعضی وزرا درخواست اعطای آپارتمان داشتند که آقای ابوترابی این موضوع را به انصراف از استیضاح ربط داده بود؛ بنابراین هیئت رئیسه مجلس پس از برررسی موضوع، این مسئله را تکذیب می نماید.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس همچنین ادامه داد: بعضی همکاران ما در مجلس که از شهرستان به تهران آمده اند و مستأجر هستند از بعضی وزرا درخواست داشتند که اگر واحدهای خالی با قیمت مناسبی وجود دارد، بخرند؛ اما این واحدها قیمت مناسب نداشت و تنها مسکن های مهر موجود بود که آن هم برای نمایندگان مناسب نبود.

عباسی در ادامه گفت: همکاران ما در مجلس باید قبل از اعلام نظر، مستندات خود را به هیئت رئیسه و واحدهای ذی ربط ارائه و پس از مشورت با آنها موضوع را رسانه ای نمایند.

وی با اشاره به حادثه شب گذشته به نماینده مردم اصفهان گفت: این مسئله در هیئت رئیسه مجلس آنالیز شد. ماجرا اینگونه بود که آقای سالک برای مصاحبه به یکی از خیابان های تهران مراجعه نموده بود و راننده وی که در خیابان منتظر او بود با 4 موتورسوار که سوار بر دو موتورسیکلت بودند، روبرو شد. این افراد که هویتشان معین نبود، برای سرقت کیف و مدارک این نماینده آمده بودند. راننده هم برای دفاع از خود دست به سلاح برد و تیر هوایی شلیک کرد که به دلیل دستپاچگی یکی از تیرها به پای خودش اصابت کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 228

به "2 نماینده مجلس دهم از وزرا درخواست آپارتمان نموده بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 نماینده مجلس دهم از وزرا درخواست آپارتمان نموده بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید