مردانی: درِ شورای فنی کاتا به روی تمام دلسوزان و زحمتکشان باز است، به دنبال کار تیمی و خردجمعی هستیم

به گزارش اوج باور، رئیس شورای فنی و راهبردی کاتای کشور گفت: تاکید رئیس فدراسیون و استراتژی ما استفاده از خردجمعی و بهره گیری از نظرات تمام بزرگان کاراته است.

مردانی: درِ شورای فنی کاتا به روی تمام دلسوزان و زحمتکشان باز است، به دنبال کار تیمی و خردجمعی هستیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، محمد علی مردانی در خصوص تشکیل شورای فنی و راهبردی کاتای کشور گفت: ابتدا لازم می دانم از فدراسیون کاراته بابت تشکیل این شورا تشکر کنم. جای این شورا مدت ها در کاراته ایران خالی بود. این تصمیم نشان از اهمیت کاتا نزد مسئولان فدراسیون دارد. جا دارد از طباطبایی بابت اعتماد به بنده تشکر و قدردانی کنم و امیدوارم بتوانم جوابگوی اعتماد رئیس فدراسیون باشم.

وی افزود: کاتا در ایران علاقه مندان بیشماری دارد. گواه این ادعا نیز شرکت بیش از 1500 ورزشکار در مسابقات مجازی بود. اینها نشانه جایگاه ویژه کاتا و ظرفیت فراوان این بخش از کاراته ایران است.

رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا ادامه داد: نکته مهم درباره کاتا آن است که علی رغم تمام این ظرفیت ها، در سالیان اخیر نتوانسته همپای کومیته افتخار افرینی کند، در حالی که در گذشته نه چندان دور و زمانی که قضاوت ها به صورت نمره ای بود، در مسابقات جهانی و آسیایی، کاتاروهای ایران می توانستند به فینال راه پیدا کنند. به عنوان نمونه فرید حقیقی یکی از بهترین های کاتا بود که در بخش انفرادی مسابقات جهانی تا پای مدال پیش رفت.

مردانی شرح داد: در مسابقات جهانی 2018 هم تیم کاتای ایران عنوان سوم را بدست آورد. یا خاطرم هست در مقطعی تیم کاتای تبریز با مربیگری نیکوخصلت توانست ژاپن را پشت سر بگذارد و قهرمان آسیا شود . حتی چند سال قبل نیز داود شاهچراغی مدال طلای دانشجویان جهان را بدست آورد و یا تیم کاتای کرمان و اصفهان به دفعات روی سکوی آسیایی ایستاد.

وی ادامه داد: در بخش بانوان نیز افتخارات کاتا کم نبوده، ما در کاتای تیمی جهان پیروز به کسب مدال برنز شده ایم. همچنین مهسا افسانه و تیم کاتای اصفهان و خیلی تیم ها و افراد دیگر افتخارات عظیمی برای ایران کسب کرده اند. همه اینها نشان دهنده ظرفیت عظیم کاتا در ایران است و وظیفه ما را برای برنامه ریزی مدون در این بخش سنگین تر می کند.

مردانی در بخش دیگری از صحبت هایش یادآور شد: کاتای ایران مرهون زحمات بسکمک از اساتید است که متاسفانه برخی از آنها همچون استاد اکرامی دیگر در بین ما نیستند. با این حال ما دست نیاز به سوی تمام اساتید دراز می کنیم، امیدواریم در این راه سخت همراه ما باشند، ما را کمک کند، با پیشنهادات و نقدها سازنده خود کاری کنند که ان شاالله شرایط کاتا از وضع موجود بهتر شود.

مربی اسبق تیم ملی کاتای کشورمان عنوان داشت: تاکید ر ئیس فدراسیون و استراتژی ما استفاده از خردجمعی و بهره گیری از نظرات تمام عظیمان کاراته است. در شورای فنی و راهبردی کاتا به روی تمام دلسوزان و زحمتکشان باز است، امیدوارم همه در این کار تیمی مشارکت داشته باشند تا در نهایت بهره آن نصیب کاراته ایران شود.

وی در سرانجام گفت: طی روزهای آینده برنامه در نظر گرفته شده برای شورای فنی و راهبردی کاتا به همراه اسامی سایر اعضا را خدمت طباطبایی ارائه می کنیم تا کار و برنامه ریزی مدون برای کاتا رسما آغاز شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 426

به "مردانی: درِ شورای فنی کاتا به روی تمام دلسوزان و زحمتکشان باز است، به دنبال کار تیمی و خردجمعی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردانی: درِ شورای فنی کاتا به روی تمام دلسوزان و زحمتکشان باز است، به دنبال کار تیمی و خردجمعی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید