امامی: در خصوص احتمال برگزاری مسابقه جهانی کشتی در سال 2020 اتحادیه تشکیل جلسه می دهد، باید از زحمات رنگرز تقدیر گردد

به گزارش اوج باور، سخنگوی جدید فدراسیون کشتی گفت: با درایتی که از حسن رنگرز سراغ داریم، می دانیم به همه ورزش خدمت خواهد نمود، ضمن اینکه نگاهی ویژه نیز به کشتی خواهد داشت.

امامی: در خصوص احتمال برگزاری مسابقه جهانی کشتی در سال 2020 اتحادیه تشکیل جلسه می دهد، باید از زحمات رنگرز تقدیر گردد

محمدابراهیم امامی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد قبول مسئولیت سخنگویی فدراسیون کشتی بعد از استعفای حسن رنگرز گفت: ما عاشق کشتی هستیم و هر کجا که بتوانیم، خدمت کنیم، دریغ نخواهیم کرد. وقتی هدف خدمت باشد، فرقی نمی کند که چه جایی است. رنگرز از قهرمانان عظیم و بااخلاق کشتی است و حتما باید از زحمات او در فدراسیون تقدیر گردد، مسلما هر جا که باشد هیچ گاه کشتی را فراموش نخواهد نمود و در بخش استعدادیابی وزارت ورزش نیز می تواند خیلی به کشتی یاری کند. با درایتی که از او سراغ داریم، می دانیم به همه ورزش خدمت خواهد نمود، ضمن اینکه نگاهی ویژه نیز به کشتی خواهد داشت.

وی در مورد برنامه های پیش روی کشتی ایران بعد از تعویق المپیک گفت: منتظر تقویم جدید اتحادیه دنیای هستیم. اتحادیه بخشی از مسابقاتش را به تعویق انداخته و قرار است آنها برای معین تاریخ مجدد، جلسه بگذارند. تعیینا این ویروس ناشناخته، شرایط کشتی را تعیین خواهد نمود و اینکه از چه زمانی می گردد دوباره برگزاری مسابقات را از سر گرفت. تا امروز که طب بخشنامه اتحادیه دنیای، تمام مسابقات تا 10 تیرماه لغو و مسابقات گزینشی المپیک نیز به تاریخ مشابه سال 2021 موکول شده است. قطعا تا پیش از 10 تیر ماه نشستی در اتحادیه دنیای برگزار خواهد شد تا در مورد مسابقات به تعویق افتاده و زمان به جریان افتادن رقابت ها تصمیم گیری گردد.

امامی در مورد اینکه آیا سال جاری مسابقات دنیای به جای المپیکِ به تعویق افتاده برگزار خواهد شد؟ گفت: هنوز اتحادیه دنیای در این خصوص چیزی نگفته است. در سال المپیک، مسابقه دنیای برگزار نمی شد و چنین چیزی در تقویم اتحادیه دنیای نیست، حالا اینکه بعد از تعویق یک ساله المپیک چه تصمیمی در مورد تقویم اتحادیه دنیای گرفته خواهد شد، مستلزم تشکیل جلسه اتحادیه با در نظر دریافت موقعیت فعلی دنیا است.

سخنگوی فدراسیون کشتی در خاتمه در مورد زمان معرفی مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی تاکید نمود: اردوی تیم های ملی تعطیل است و این موضوع نیز در دست آنالیز است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 288

به "امامی: در خصوص احتمال برگزاری مسابقه جهانی کشتی در سال 2020 اتحادیه تشکیل جلسه می دهد، باید از زحمات رنگرز تقدیر گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امامی: در خصوص احتمال برگزاری مسابقه جهانی کشتی در سال 2020 اتحادیه تشکیل جلسه می دهد، باید از زحمات رنگرز تقدیر گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید