امکان عدم پرداخت یارانه مسکن مهر با درخواست قرمز شدن فرم ج

به گزارش اوج باور، در حالی با هدف جلوگیری از دلال بازی، مالکان ثانویه مسکن مهر پردیس باید 16 تا 31 میلیون تومان پرداخت نمایند که با درخواست قرمز شدن فرم ج می توان این مبالغ را پرداخت نکرد.

امکان عدم پرداخت یارانه مسکن مهر با درخواست قرمز شدن فرم ج

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، کارگزاری شرکت عمران پردیس هفته گذشته اطلاعیه ای تحت عنوان فوری-مهم به توضیح زیر را برای مالکان مسکن مهر این شهر ارسال کرد؛

از تاریخ 99/10/1 متقاضیان ثانویه به بعد مکلف به پرداخت مبالغ فوق الاشاره می باشند و انجام کلیه امور ایشان اهم از نقل و انتقال، کارت قسط، تحویل واحد و مکاتبات مربوطه منوط به پرداخت آورده تکمیلی می باشد.

بر اساس این اطلاعیه ای متقاضیان ثانویه از تاریخ اول دیماه 99 در فاز 5 و 9 جدید باید 28 میلیون و 507 هزار تومان، فاز 8 بالغ بر 30 میلیون و 497 هزار تومان، فاز 9 قدیم 20 میلیون و 739 هزار تومان و فاز 11، 31 میلیون و 321 هزار تومان پرداخت نمایند. این مبلغ برای فاز 3، 16 میلیون و 720 هزار تومان است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس یکشنبه گذشته در این باره به تسنیم گفته بود: ارسال پیامک پرداخت 16 تا 31 میلیون به مالکان مسکن مهر یک تدبیر خوب برای جلوگیری از دلال بازی و سوداگری در بازار مسکن است.

مهدی راهنمایی اضافه کرد: مردم با این مسئله مسئله ای ندارند و بسیار خوشحالند، چون نفر دوم با یک میلیارد تومان مسکن مهری را خریداری نموده و با پرداخت 30 میلیون تومان در آن ساکن خواهد شد. این مسئله به نفع مالکان ثانویه است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس بیان نمود: از این اقدام شرکت عمران پردیس، دلالان و سوداگران مسکن خیلی ناراحت هستند چراکه واحد های متعددی از مسکن مهر را در اختیار دارند. این ها با برنامه ریزی و هزینه های بالا دنبال عدم تکمیل واحد های مسکن مهر هستند چراکه سود آن ها در این است. این یک تدبیر خیلی خوبی بود که تمام مراحل قانونی مربوط به دریافت 16 تا 31 میلیون تومان اخذ شده و باعث می گردد بتوانیم واحد های مسکن مهر را تکمیل نموده و آن ها را تحویل دهیم.

به گزارش تسنیم، یکی از مسائل مسکن مهر کشور به خصوص شهر پردیس فعالیت گسترده دلالان و و جود بنگاه های املاک غیرمجاز در این شهر است که عملا نظارتی بر عملکرد آن ها وجود ندارد. در این بین به نظر می رسد بخشنامه جدید شرکت عمران پردیس می تواند تا حدودی از سوداگری این افراد جلوگیری کند. البته در این میان خریداران ثانویه مسکن مهر نیز می توانند با درخواست قرمز شدن فرم ج مبالغ اعلام شده را پرداخت ننمایند. مسئله ای که در شرایط مالی کنونی می تواند به سود این افراد باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 770

به "امکان عدم پرداخت یارانه مسکن مهر با درخواست قرمز شدن فرم ج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان عدم پرداخت یارانه مسکن مهر با درخواست قرمز شدن فرم ج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید