امیدوارم حمیداوی دلسرد نشود، سرباز شهرخودرو هستم

به گزارش اوج باور، مجتبی سرآسیایی سرمربی جدید شهرخودرو پس از قبول هدایت این تیم در جمع خبرنگاران گفت: قبل از هر چیز باید بگویم حضور به عنوان سرباز در این مجموعه برایم مهم است که در هر جایی که لازم است، کمک کنم. با تصمیم مدیریت قرار شد من وظیفه سرمربی گری را به عهده بگیرم و اطاعت کردم. شفاف باید بگویم کار سخت است، جا دارد از آقایان حمیداوی، وطنخواه و اعضای شهرخودرو تشکر کنم که به من اعتماد کردند.

امیدوارم حمیداوی دلسرد نشود، سرباز شهرخودرو هستم

وی افزود: امیدوارم با حمایت بازیکنان و کادرفنی، روزهای خوبی را رقم بزنیم. هواداران نقش مهمی را در این روزهای سخت ایفا می کنند، بیش از همیشه به کمک یار دوازدهم نیاز داریم. امیدواریم از همین امروز، انرژی مضاعفی را این عزیزان به ما هدیه کنند تا در کنار هم به مقصد و هدف عالی خود دست یابیم .

او درباره دستیاران و کادر فنی تیمش گفت: چند نفر را آنالیز کردیم، در نهایت دستیار اول من، ایتالیایی خواهد بود. رزومه او را دیدیم و شرایطش را آنالیز کردیم. باشگاه هم پیگیر است تا به زودی به ما اضافه شود. مصطفی صداقت از قبل با ما بوده و هست. داود سیدعباسی هم به ما اضافه شد و هم چنین آریانی به عنوان مربی بدنساز کنار ماست. یک مربی گلر نیز به زودی به ما اضافه می شود.

سرآسیایی در ادامه افزود: جا دارد از زحمات برادر بزرگ ترم، یحیی گل محمدی که زحمت زیادی برای فوتبال این شهر کشید تشکر کنم. از تک تک کمک مربی های او ممنونم، آن ها زحمات زیادی کشیدند و انرژی زیادی گذاشتند. حتما در ادامه راه از یحیی گل محمدی مشورت می گیرم. در مسیری می رویم که بتوانیم پیروز باشیم.

سرمربی جدید شهرخودرو اظهار داشت: باید برای پیروزیت، انرژی خیلی خوبی از سوی مدیریت شهری و استانی بگیریم. دلیل پیروزیت سال گذشته ما همین بود. امسال هم امیدوارم با وجود همه مشغله ای که دارند، هم حضور داشته باشند. اگر حمیداوی دلسرد شود، دوباره همه چیز به سمت بحران های سابق می رود و فشار فوتبال روی دوش نهادها خواهدبود. پس الان که می شود قلب مردم را به شکل راحت تری شاد کرد، مبادا دریغ کنیم.

او در خاتمه گفت: بدون شک کمک هایی شده که تیم به اینجا رسیده، نیاز اصلی ما مباحث سخت افزاری ست. مدیرکل ورزش و جوانان، کمک کردند و هفته ای 2، 3 جلسه زمین ثامن را در اختیارمان گذاشتند. آستان قدس هم در خصوص زمین کمک کرده، اما گاهی دستش بسته است. باشگاه باید در بهترین حالت ها به سر ببرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 102

به "امیدوارم حمیداوی دلسرد نشود، سرباز شهرخودرو هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدوارم حمیداوی دلسرد نشود، سرباز شهرخودرو هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید