تور چک: ایزی جت، آرام ترین هواپیمایی فرودگاه واتسلاو هاول پراگ شد

به گزارش اوج باور، شرکت هواپیمایی بریتانیایی ایزی جت، برای سومین بار برنده عنوان آرام ترین هواپیمایی شد. برای جزئیات بیشتر خبر با ما همراه باشید.

تور چک: ایزی جت، آرام ترین هواپیمایی فرودگاه واتسلاو هاول پراگ شد

با ما سفر کنید و با تور چک از زیباترین کشور اروپا دیدن کنید و شهر زیبای پراگ را ببینید.

هواپیمایی ایزی جت، متعلق به کشور بریتانیا، که تا به امروز در مسابقات سال 2006 و 2011 برنده شده بود، سال جاری به عنوان سومین بار، عنوان آرام ترین هواپیمایی را به خود اختصاص داد.

این مسابقه به وسیله فرودگاه پراگ به همکاری شهرداری منطقه 6 پراگ، سازماندهی شده است. جایزه که به شکل پرستوهای شیشه ای بود، به وسیله واتسلاو رهور، رئیس هیئت مدیره فرودگاه پراگ و اوا اسموتنا، معاون شهردار منطقه 6 پراگ به برنده داده شد.

در کنار پارامترهای سطح صدای هواپیما در هنگام ورود یا خروج، پیوستگی راستا پرواز و ظرفیت قابل استفاده هواپیما، به طور مثال، ظرفیت بار در مسابقه، مورد ارزیابی نهاده شد.

بدین گونه، فرودگاه پراگ، شرکت های هواپیمایی را تشویق می نماید تا صدای هواپیماهای خود را کاهش دهند. با این عمل، دولت پراگ رویکردی با ملاحظه با ساکنین نواحی اطراف فرودگاه را در پیش گرفته است.

واتسلاو رهور، رئیس هیئت مدیره فرودگاه پراگ، گفت:

ما از اهمیت نقش خودمان در حفاظت از محیط زیست مطلع هستیم. بنابراین، ما در خصوص این منطقه، رویکردی کنش گرایانه داریم. ما در کوشش برای به حداقل رساندن صدای حمل و نقل هوایی شهفرایندان در منطقه ها اطراف فرودگاه، هستیم. هدف ما در دراز مدت، انگیزه دادن به شرکت های هواپیمایی، برای استفاده از هواپیمای مدرن و رعایت قوانین با استفاده از اقدامات و سنجش های عملیاتی، مالی و فنی است. یکی از مؤثرترین راه ها برای انگیزه دادن به شرکت های هواپیمایی، مسابقه سالانه آرام ترین هواپیمایی است که از سال 2006 در حال برگزاری است.

ده شرکت هواپیمایی که در فرودگاه واتسلاو هاول پراگ، مکررا در طول سال پرواز دارند، برای عنوان آرام ترین هواپیمایی سال 2017 با یکدیگر رقابت کردند. نام شرکت های هواپیمایی که در این مسابقه شرکت نموده بودند، از این قرار است:

آئروفلوت (شرکت روسی)، ایر برلین، بریتیش ایرویز، چک ایرلاینز، ایزی جت، کی ال ام رویال داچ ایرلاینز، شرکت فرانسوی، هلندی (KLM Royal Dutch Airlines)، لوفتانزا، نروژ، ریان ایر و تراول سرویس.

شرکت بریتانیایی هواپیمایی ایزی جت که در سال های 2006 و 2011، این عنوان را به خود اختصاص داده بود، برای بار سوم، برنده این مسابقات شد.

توماس هاگنسون، مدیر عامل شرکت ایزی جت گفت:

ما مفتخر هستیم که ناوگان هواپیمایی ما که تنها از هواپیمای ایرباس تشکیل شده است، به عنوان آرام ترین ایرلاین، در فرودگاه واتسلاو هاول پراگ خودش را اثبات کرد. به عنوان شرکت هواپیمایی پیشرو در اروپا، ما متعهد به ادامه این فرایند در جهت کاهش اثرات صدای هواپیما برای آسایش بیشتر ساکنین بومی منطقه ها اطراف فرودگاه، هستیم.

بعلاوه شرکت ایزی جت، هم اکنون در حال تحویل 130 ففرایند هواپیمای خانوادگی A320 است که حدودا 50% کمتر از هواپیماهای موجود در ناوگان، در زمان فرود و بلند شدن از زمین، صدا فراوری می نمایند. ما در انتظار استفاده این هواپیماها در فرودگاه پراگ هستیم.

مثل هر سال، این مسابقه در طول زمان ترافیک شدید هوایی در فرودگاه پراگ، یعنی 1 می تا 31 اکتبر (11 اردیبهشت تا 9 آبان) 2017، برگزار گردید.

منبع: کجارو / traveldailynews.com
انتشار: 4 بهمن 1400 بروزرسانی: 4 بهمن 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1268

به "تور چک: ایزی جت، آرام ترین هواپیمایی فرودگاه واتسلاو هاول پراگ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور چک: ایزی جت، آرام ترین هواپیمایی فرودگاه واتسلاو هاول پراگ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید