بارانهای سیل آسا در کره جنوبی؛ مدفون شدن چند تن در گل و لای

به گزارش اوج باور، بارشهای سنگین در بخشهایی از کره جنوبی از جمله پایتخت این کشور منجر به مرگ شماری از افراد به دلیل غرق یا مدفون شدن در گل ولای ، ناپدید شدن چند تن دیگر و بیخانمان شدن 360 تن منجر شد.

بارانهای سیل آسا در کره جنوبی؛ مدفون شدن چند تن در گل و لای

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، بارش بارانهای سیل آسا در کره جنوبی در روز یکشنبه به مرگ 6 تن و ناپدید شدن 7 تن دیگر منجر شد.

به نوشته وبگاه کانادایی گلوبال نیوز وزارت کشور کره جنوبی اظهار داشت که بارش بارانهای سیل آسا موجب رانش زمین در بعضی مکانها وجاری شدن سیل به سمت نواحی مسکونی و جاده ای اطراف شد و خساراتی به بارآورد.

بیشتر خسارات به کلان شهر سئول، پایتخت کره جنوبی و نواحی مرکزی آن وارد شد. در حالیکه وزات کشور کره جنوبی به نحوه مرگ این 6 تن اشاره ای نکرده، اما رسانه های محلی از مدفون شدن این افراد در گل و لای یا غرق شدن آنها ناشی از جریان سیل خبر دادند.

این گزارش حاکیست، این بارشهای سیل آسا همچنین به جراحت 6 تن و بیخانمان شدن 360 تن دیگر منجر شد. پیش بینی میشود در سئول و نواحی مرکزی آن بارشهای سنگین تا صبح دوشنبه ادامه داشته باشد.

چندی قبل نیز بارشهای سیل آسا در جنوب غربی ژاپن به مرگ 56 تن منجر شد. در جریان این حادثه دهها هزار سرباز ژاپنی و دیگر نیروهای امدادی برای عملیات جستجوی ناپدید شدگان و یاری به تخلیه مردم از مناطق سیل زده در منطقه مستقر شدند. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 486

به "بارانهای سیل آسا در کره جنوبی؛ مدفون شدن چند تن در گل و لای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارانهای سیل آسا در کره جنوبی؛ مدفون شدن چند تن در گل و لای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید