پاکدامن: همه ورزشکاران در همه رشته ها از ورزش تهران شاکی هستند، هنوز نتوانسته ام فکر خود را ریکاوری کنم

به گزارش اوج باور، ملی پوش سابر کشورمان گفت: ورزش تهران پولدار ترین تربیت بدنی در بین استان ها است و بیشترین سالن را دارد ولی همه ورزشکاران در همه رشته ها شاکی هستند.

پاکدامن: همه ورزشکاران در همه رشته ها از ورزش تهران شاکی هستند، هنوز نتوانسته ام فکر خود را ریکاوری کنم

علی پاکدامن در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد تمرینات و اردوهای تیم ملی سابر گفت: بعد از المپیک فقط یک ماه استراحت کردیم و بعد از آن اردوها و تمرینات شروع شد و برای مسابقات آماده شدیم. دو هفته در فرانسه در یک کمپ و مسابقات خوب شرکت کردم. بعد از آن هم مسابقات گرجستان را داشتیم.

وی در ادامه اضافه نمود: در گرجستان اگر اتفاقات غیر قابل پیش بینی نمی افتاد به مدال می رسیدیم. در این مسابقات داوری تا حدودی ما را آزار داد. در گرجستان در بخش تیمی مسابقات بسیار خوبی را انجام دادیم ولی در انفرادی در دو مسابقه عملکردم آنطور که دوست داشتم نبود و در حال تمرین هستم تا به آن شرایطی که دوست دارم برسم.

ملی پوش سابر کشورمان در مورد بازی های آسیایی هانگژو و شانس مدال آوری شمشیربازی در این رشته، گفت: همه حریفان ما در بازی های آسیایی خوب هستند. ما هم تیم خوبی هستیم و باید مراقب باشیم و تمرینات خوبی داشته باشیم و فرم خود را نگه داریم. در بازی های آسیایی کره جنوبی، چین، هنگ کنگ، ژاپن، قزاقستان و ازبکستان حریفان مهمی هستند و امیدواریم نماینده شایسته ای برای کشورمان باشیم و مدال خوشرنگی برای کشورمان کسب کنیم.

وی در مورد اینکه بعد از المپیک تا چه حد به آمادگی مد نظر خود رسیدید، یادآوری کرد: قائدتا من اگر بخواهم هم نمی توانم در این زمان به آمادگی خود قبل از المپیک برسم چون آن شرایط، ماحصل یک سال تمرین من بود. من بعد از المپیک هنوز نتوانستم فکر خود را ریکاوری کنم. در المپیک هر چه داشتم و نداشتم را گذاشتم و اگر در قرعه انفرادی خوش شانس تر بودم و به هر کسی غیر از ژیلاگی می خوردم و یا حتی داور من در آن ملاقات فرد دیگری بود، نتیجه تغییر می کرد. من شمشیربازی نبودم که 15 بر 7 به کسی ببازم ولی داور من را اذیت کرد و ضربات من را به حریف می داد. به همین علت است که می گویم اگر بخواهم به آمادگی قبل از المپیک برسم اول باید فکر خود را برگردانم و یک سری اتفاقات را در فکر خود حل کنم.

پاکدامن در مورد حمایت های استان تهران اعلام کرد: من دیگر برای استان تهران بازی نمی کنم و زیر نظر ارومیه، شهر پدری خود هستم. در این چند سال که در تهران بودم حدادیان مالک نساجی و ایرلاین وارش همواره از من حمایت کردند. آقای گل محمدی هم در اداره کل استان تهران حمایت هایی داشتند ولی دوستانی که تازه آمدند اینگونه نبودند. گویا در تهران بنا بر کار نکردن است و دوست ندارند ورزشکار قهرمان داشته باشند. من نمی دانم در تهران چه خبر است. در این 18 سال که ورزش کردم و مدال گرفتم، ورزش تهران پولدار ترین تربیت بدنی در بین استان ها است و بیشترین سالن را دارد ولی همه ورزشکاران در همه رشته ها شاکی هستند.

وی اضافه نمود: گفته بودند برای کسب سهمیه المپیک 100 میلیون تومان پاداش می دهند که پرداخت نشد. برای بدرقه هم قرار شد یک سکه بدهند که یک نیم سکه دادند و من با پیگیری زیاد یک نیم سکه دیگر را گرفتم. رئیس تربین بدنی غرب تهران می گفت فراموش کردم یک سکه بدهم. من نیم سکه را به پریچهره برگرداندم و بعد از آن یک نیم سکه دیگر به من دادند. یعنی تا این حد ضعف مدیریتی وجود دارد. عمر قهرمانی خود را در تهران هدر دادم.

پاکدامن در مورد حمایت های اداره کل ورزش و جوانان ارومیه توضیح داد: از حمایت های ارومیه راضی هستم. حداقل اینکه حرف همدیگر را واقعا متوجه می شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 فروردین 1401 بروزرسانی: 27 فروردین 1401 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1347

به "پاکدامن: همه ورزشکاران در همه رشته ها از ورزش تهران شاکی هستند، هنوز نتوانسته ام فکر خود را ریکاوری کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکدامن: همه ورزشکاران در همه رشته ها از ورزش تهران شاکی هستند، هنوز نتوانسته ام فکر خود را ریکاوری کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید