ببینید ، ناگفته های بازیگر قبل انقلاب ، به من گفت دست کثیفت را به ماشین محبوبم نزن

به گزارش اوج باور، مرتضی عقیلی، بازیگر سرشناس قبل از انقلاب ایران در مصاحبه با فریدون جیرانی نکات شنیدنی از زندگی اش در آمریکا گفت.

ببینید ، ناگفته های بازیگر قبل انقلاب ، به من گفت دست کثیفت را به ماشین محبوبم نزن

به گزارش خبرنگاران، فیلم منتشر شده از روایت مرتضی عقیلی بازیگر سرشناس سینمای قبل از انقلاب ایران درباره مواجهه با پیتر فالک به یکی از پربیننده ترین ویدیوها در اینستاگرام تبدیل شده است. در این ویدیو که در شبکه های اجتماعی فراگیر شده، مرتضی عقیلی به نقل خاطره ای از دیدارش با پیتر فالک بازیگر آمریکایی پرداخت.

  • بازگشت مرتضی عقیلی به سینما

او در این ویدئو گفت: مدتی در آمریکا غیر از کار تئاتر مجبور شدم کار امداد اتومبیل انجام دهم. یک روز به من دستور دادند به خیابان بورلی هیلرز، به منزل آقایی به نام پیتر بروم. وقتی به آن جا رسیدم، در خانه به یک حیاط 6-5 متری باز شد و آقایی در آن گلف بازی می کرد که وقتی برگشت دیدم پیتر فالک است. جلو آمد و از من خواست پنچری رولز رویساش را بگیرم. من ماشین را به پارکینگ بزرگی بردم که 15-10 ماشین کلاسیک در آن بود. او همراه من آمد و گفت مواظب باش دست کثیفت به ماشین محبوبم نخورد. با دست کش و مواظبت زیاد مشغول به کار شدم و گفتم: من فیلم معجزه سیب شما را خیلی دوست داشتم…

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 مرداد 1401 بروزرسانی: 18 مرداد 1401 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1450

به "ببینید ، ناگفته های بازیگر قبل انقلاب ، به من گفت دست کثیفت را به ماشین محبوبم نزن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید ، ناگفته های بازیگر قبل انقلاب ، به من گفت دست کثیفت را به ماشین محبوبم نزن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید