جزئیات برگشت قسط اول تمتع 95 به زائران

به گزارش اوج باور، سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد که با توجه به اعزام نشدن زائران ایرانی به حج تمتع 95، زائران می توانند نسبت به دریافت اصل مبلغ قسط اول و سود آن اقدام نمایند.

جزئیات برگشت قسط اول تمتع 95 به زائران

مقاله های مرتبط:

با توجه به محروم شدن زائران ایرانی از انجام فریضه حج در امسال در پی کارشکنی های عربستان سعودی در مورد انجام تمهیدات لازم برای پذیرش حجاج ایرانی، زائران عزیزی که در مورد پرداخت قسط اول هزینه سفر خود (مبلغ 50 میلیون ریال) در شعب بانک ملی در حساب شخصی که به نام آنان افتتاح شده، اقدام نموده اند، می توانند با مراجعه به بانک و ارائه مدارک شناسایی، نسبت به دریافت اصل مبلغ قسط اول پرداختی و سود تعلق گرفته به آن اقدام نمایند.

در صورت پس گرفتن مبلغ قسط اول، اولویت اعزام زائران در نوبت تشرف برای سال های بعد محفوظ خواهد بود و در صورت فراهم آوردن شرایط لازم از سوی کشور میزبان و راه اندازی مجدد سفر حج، زائران می توانند به این سفر معنوی اعزام شوند.

پس گرفتن مبلغ یک میلیون تومان ودیعه که بابت ثبت نام اولیه زائران در شعب بانک های ملی مربوط به ثبت نام های اولیه از زائران در سال های 86 به قبل از متقاضیان دریافت شده، به منزله انصراف از اعزام به حج تلقی شده که ضروری است متقاضیان در این خصوص دقت لازم و کافی را به عمل آورند.

منبع: کجارو / خبرآنلاین
انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1276

به "جزئیات برگشت قسط اول تمتع 95 به زائران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگشت قسط اول تمتع 95 به زائران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید