داروخانه های یزد زیرذره بین ، پلمب داروخانه های متخلف

به گزارش اوج باور، دادستان عمومی و انقلاب استان یزد گفت: در ایام شیوع کرونا نظارت جدی بر داروخانه ها و مراکز توزیع اقلام بهداشتی یزد وجود دارد و بعضی پلمب موقت شده و بعضی دیگر تذکر گرفته اند.

داروخانه های یزد زیرذره بین ، پلمب داروخانه های متخلف

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش اوج باور آنلاین به نقل از تسنیم، محمدرضا حدادزاده اضافه نمود: این موضوع سبب شد که تعداد معدودی داروخانه ای که به دنبال سوء استفاده از شرایط کرونا بودند مطمئن باشند تخلف آنها دیده می گردد و با آنها برخورد لازم صورت می گیرد.

وی در ارتباط با موتورسیکلت های توقیفی توسط هدایت و رانندگی و مشکلاتی که در ارتباط با آن وجود دارد، گفت: در بحث موتورسیکلت ها مشکل موجود ضرورت مراجعه بعضی افراد برای تعویض پلاک و ترخیص است که یا پول آن را ندارند یا برای آنها صرفه مالی ندارد. به همین دلیل به دنبال تدوین راه چاره برای ساماندهی این موضوع هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب استان یزد اظهار کرد: در استان یزد بخشی از جرایم ثبت می گردد و آمار رسمی است، اما بخش دیگری از آسیب ها پنهان است و ثبت نمی گردد. بعضی از جرایم که مرتبط با بانوان است از این قسم است و افراد با در نظر دریافت مسائل متعددی از اعلام آن خودداریی می نمایند.

حدادزاده افزود: آسیب های زیادی داریم که ریشه اخلاقی دارد و باید با فرهنگ سازی رفع گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 226

به "داروخانه های یزد زیرذره بین ، پلمب داروخانه های متخلف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داروخانه های یزد زیرذره بین ، پلمب داروخانه های متخلف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید