سرپرست باشگاه استقلال: 48 ساعت آینده تکلیف سرمربی تعیین می گردد

به گزارش اوج باور، وی خطاب به طرفداران استقلال گفت: 2 روز صبر کنید. به طور حتم ظرف 48 ساعت آینده تکلیف سرمربی استقلال تعیین خواهد شد.

سرپرست باشگاه استقلال: 48 ساعت آینده تکلیف سرمربی تعیین می گردد

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال گفت: با جدیت پیگیر انتخاب سرمربی استقلال هستیم و تا 48 ساعت دیگر گزینه نهایی معین می گردد.

حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال عصر دوشنبه در گفت وگو با ایرنا درباره انتخاب جانشین ریکاردو ساپینتو گفت: با جدیت پیگیر انتخاب سرمربی استقلال هستیم و می خواهیم برترین گزینه انتخاب گردد.

وی خطاب به طرفداران استقلال گفت: 2 روز صبر کنید. به طور حتم ظرف 48 ساعت آینده تکلیف سرمربی استقلال معین خواهد شد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال اضافه نمود: به طور حتم هدف مان انتخاب اصلح ترین گزینه برای نیمکت استقلال است. در این مدت کوشش های زیادی کردیم تا فرصت را برای انجام این کار از دست ندهیم.

کریمی در پاسخ به سوالی درباره جلسه کمیته فنی آبی ها اضافه نمود: از نشست کمیته فنی اطلاعی ندارم. این عزیزان تشکیل جلسه داده و بحث و گفتگو کردند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال بعلاوه درباره اینکه آیا با جواد نکونام مذاکره نموده یا خیر؟ گفت: من مذاکره ای انجام ندادم.

اظهارات کریمی درحالی است که خوان رومن لوپز کارو گزینه اسپانیایی استقلال که مذاکرات مقدماتی را نیز با این باشکاه انجام داده، قرار است بامداد سه شنبه وارد ایران گردد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 25 خرداد 1402 بروزرسانی: 25 خرداد 1402 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1591

به "سرپرست باشگاه استقلال: 48 ساعت آینده تکلیف سرمربی تعیین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست باشگاه استقلال: 48 ساعت آینده تکلیف سرمربی تعیین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید