سهمیه المپیک و قهرمانی آسیا در اولویت برنامه های کشتی آزاد

به گزارش اوج باور، به گزارش خبرنگاران، رقابتهای جام تختی با تمام فراز و فرودهایش از نظر سطح کمی و کیفی به خاتمه رسید و حالا کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد مانده و نفرات منتخب این مسابقات. آزادکاران برتر جام تختی حالا به عنوان مدعیانی که بخشی از راه رسیدن به رقابتهای مهم آینده از جمله المپیک را پیموده اند با اطمینان خاطر بیشتری به کسب دوبنده تیم ملی می اندیشند و کادر فنی هم از امروز رسماً وارد فاز اجرایی برنامه های مدون خود خواهد شد.

سهمیه المپیک و قهرمانی آسیا در اولویت برنامه های کشتی آزاد

برای سفر با تور پوکت نوروز همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

طبق برنامه کادر فنی، نفرات منتخب کشتی آزاد صبح امروز راهی ایتالیا شدند تا در تورنمنت رنکینگ دار اتحادیه جهانی به میدان بروند. این تورنمنت بین المللی روزهای 26 تا 28 دیماه در شهر رم برگزار خواهد شد که تیم ایران با صلاحدید کادر فنی با بهنام احسان پور، یونس امامی، محمدحسین محمدیان و امیرحسین زارع در این مسابقات شرکت خواهد نمود.

از سوی دیگر آزادکاران برتر رقابتهای جام تختی نیز نیم نگاهی به شانس حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا دارند. البته کادر فنی هنوز تصمیم نگرفته که آیا نفرات برتر جام تختی به این میدان قاره ای خواهند رفت یا خیر؛ اما قطعاً نفرات برتر جام تختی شانس فراوانی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دارند.

محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد کشورمان نیز در تایید این مطلب خاطرنشان کرد: رقابتهای قهرمانی آسیا و کسب نتیجه مطلوب در این مسابقا برای کادر فنی بسیار مهم و تاثیرگذار است و نمی توان در مورد ارنج این تیم به سادگی عمل کرد. ضمن اینکه یک از اولویت های کشتی ایران نیز کسب نتیجه در رقابتهای قهرمانی آسیاست.

هر چند به گفته محسن کاوه، رقابتهای قهرمانی آسیا از اولویت های کادر فنی است اما اولویت اصلی نیست. مدیر فنی تیم های ملی بارها اعلام نموده مهمترین اولویت کادر فنی، کسب سهمیه های به جامانده المپیک 2020 توکیو است که باید در میادین پیش رو محقق گردد.

بدین ترتیب می توان دریافت کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در ابتدا به کسب سهمیه های به جامانده می اندیشد و سپس کسب عنوان قهرمانی در میدان آسیایی. ضمن اینکه کادر فنی در نظر دارد نخستین اردوی این تیم را بعد از سفر تیم منتخب به تورنمنت ایتالیا و از اوایل بهمن ماه شروع کند. اردویی که قرار است از روز 3 بهمن ماه شروع خواهد شد و آزادکاران مورد نظر کادر فنی و همچنین نفرات برتر و شاخص جام تختی در این تمرینات حضور خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 34

به "سهمیه المپیک و قهرمانی آسیا در اولویت برنامه های کشتی آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهمیه المپیک و قهرمانی آسیا در اولویت برنامه های کشتی آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید