فال روزانه 29، 12، 1398

به گزارش اوج باور، فال روزانه 98/12/29

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان شروع می گردد را با اراده بیشتری به پیش ببرید و در این سال به اطرافیان ثابت نمایید که عزم و اراده شما از پولاد است. سایه همای سعادت در تیر ماه سال آینده بر سر شما می افتد و در این ماه با فرصت های زیادی برای موفقیت و پیشرفت روبرو خواهید شد. پاییز سالی که از راه می رسد، زمان عاشقی شما است و در پاییز سال آینده عشقی گرم و پر حرارت را تجربه خواهید کرد. آبان سال آینده زمان تحقق زحمت های شما است و در این ماه زحمت های تان به بار می نشیند و مزد کوشش های شبانه روزی تان را خواهید دید. در ماه های آذر و دی سالی که از راه می رسد، کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت، در این ماه ها خم به ابروی خود نیاورید و سال تولدتان را با کار و کوشش بیشتر، به سالی سرشار از دستاوردهای چشمگیر تبدیل نمایید.

مسئله ای که امروز با آن روبرو می شوید را به یاری اعتماد به نفس سرشاری که دارید از سر راه بردارید. کارهای زیادی را امروز باید انجام دهید، اما انرژی لازم را بدست می آورید و خسته نخواهید شد. فردی که از او پول قرض نموده اید امروز درخواست می نماید که پول وی را پرداخت کنید. رفتاری مودبانه و همراه با احترام را با اعضای خانواده درپیش بگیرید. به همسر یا عشق زندگی تان حرفی نگویید که از شما دلخور گردد. اعتمادبه نفس خوبی دارید و به فکر افزایش این روحیه باشید. فرصتی پیدا می کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید و دیدارها را تازه کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز به بستر بیماری افتاده و نیازمند پرستاری شما است.

فال روزانه 29، 12، 1398

فرصت فراغتی پیدا می کنید تا دستی به سروروی تان بکشید و حسابی خوش تیپ کنید. معامله یا قرارداد تجاری درپیش رو دارید و از این معامله سود سرشاری خواهید برد. امروز توجه اطرافیان را به خود جلب می کنید و نُقل هر انجمنی خواهید بود. فرصتی پیدا می کنید تا با همسر یا عشق زندگی تان صحبت های عاشقانه ای را در میان بگذارید.

امروز یکی از اعضای خانواده شما به موفقیتی دست پیدا می نماید. رویکرد بلند مدتی برای سرمایه گذاری داشته باشید و عجله نکنید. اعضای خانواده برای انجام کاری به یاری شما احتیاج دارند. قبل از انجام کار جدیدی که در سر دارید، تمام جوانب آن را آنالیز نمایید. بیشتر از همواره مواظب گذر زمان باشید و اجازه ندهید لحظه های تان هدر رود. همسر یا عشق زندگی تان امروز هر کاری که از دستش بر می آید را برای خوشحالی شما انجام خواهد داد.

از سلامت وجود نازنین تان غافل نشوید. قصد آغاز تجارت یا معامله ای جدید را دارید و سود چشمگیری از این معامله خواهید برد. امروز چشم تان به دلبری پری چهره می افتد و به او دل می بازید. مسئله ای که سر راه تان قرار می گیرد را با تدبیر پشت سر بگذارید. انسان مردم داری هستید و این روحیه را ادامه دهید و تعداد دوستان تان را بیشتر کنید. ناراحتی هایی که بین شما و همسر یا عشق زندگی تان ایجاد شده را فراموش کنید.

مواظب رژیم غذایی تان باشید و از ورزش و تحرک غافل نشوید. احتمال زیادی وجود دارد که امروز ولخرجی کنید و به مردم بدهکار شوید. مهره مار دارید و اطرافیان را به خود جذب می کنید. راهی سفری هستید و در این سفر طعم شیرین عشق را خواهید چشید. تعادل میان کار و تفریح را حفظ کنید. یکی از اطرافیان سرزده به دیدار شما می آید.

به خاطر داشته باشید که عجله کار شیطان است و صبر پیشه کنید. برای اینکه در آینده بدهکار کسی نباشید از امروز صرفه جویی درپیش بگیرید. به دوستان قدیمی سر بزنید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید. پرتوقعی را کنار بگذارید و توقع های نابجایی از اطرافیان نداشته باشید. لحظه ای از فراگیری مهارت های جدید غافل نشوید. امروز فرصتی دست می دهد تا هنرنمایی کنید و کار خلاقانه ای که به آن علاقه دارید را انجام دهید. همسر یا عشق زندگی تان امروز رفتار نامناسبی با شما خواهد داشت.

اوقات فراغت زیادی دارید و امروز فرصتی برای استراحت پیدا می کنید. احتمال ایجاد مشاجره شما با فردی وجود دارد. اهمیت بیشتری به اعضای خانواده بدهید. همسر یا عشق زندگی تان امروز عشق بی پایانش را به پای شما می ریزد. استعداد های شما شکوفا خواهد شد و اطرافیان به توانایی های تان پی می برند. هوش سرشار خود را دست کم نگیرید و دامنه موفقیت های خود را گسترش دهید.

کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اما خسته نخواهید شد. پولی به دست تان می رسد و مسائل اقتصادی تان از بین می رود. همسر یا عشق زندگی تان امروز چشم از شما بر نمی دارد و از هر فرصتی برای یاری بهره می گیرد. فرد سرشناس و بانفوذی سر راه تان قرار خواهد گرفت. فضولی را کنار بگذارید و سرتان به کارهای خودتان باشد. امروز ترجیح می دهید به جای دیدار با اطرافیان، با خودتان خلوت کنید و تنها باشید.

از ورزش و تحرک غافل نشوید و مواظب سلامتی تان باشید. خرید ضروری برای منزل باید انجام دهید و این شرایط ثبات اقتصادی تان را به خطر می اندازد. نصیت های پدر یا مادر یا بزرگان فامیل را جدی بگیرید. برای رابطه پنهانی که دارید، فکری بردارید. امروز همکاران یا اعضای منزل برای یاری به شما آستین بالا می زنند. فرصتی پیدا می کنید تا پای صحبت اعضای خانواده بنشینید. روزی عاشقانه را پشت سر خواهید گذاشت.

قضاوت های زودگذر و بی جا را کنار بگذارید. قبل از اتخاذ تصمیم های مهم، با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، مشورت نمایید. قرار است پولی به دست شما برسد اما امروز این پول فراهم نمی گردد و شرایط اقتصادی خوبی را تجربه نخواهید کرد. وعده و وعید های پوشالی را کنار بگذارید و به گونه ای رفتار کنید که اگر سرتان رفت، قول تان نرود. همسر یا عشق زندگی تان احتیاجمند یاری و حمایت شما است. به لحاظ نیرو و انرژی برای انجام کارهای امروز مسئله ای نخواهید داشت. خبری ناخوشایند به دست شما خواهد رسید.

فکر به امور نگران کننده را کنار بگذارید و زندگی را سخت نگیرید. یکی از اطرافیان امروز از شما درخواست یاری اقتصادی خواهد داشت. روزی که با انرژی آغاز نموده اید را با نیرو و توان بیشتری ادامه دهید. از هوش سرشاری که دارید برای حل مسائل یاری بگیرید. ایده جدیدی که به ذهن تان رسیده را عملی کنید. یکی از دوستان که مدتی است دلتنگ او هستید، امروز سرزده به دیدارتان می آید. امروز حرفی به غیر از عشق و دوستی به همسر یا عشق زندگی تان نگویید.

فرصتی پیدا می کنید تا کاری سرگرم کننده را به همراه دوستان و آشنایان انجام دهید. انرژی و توان خود را به انجام کارهای مهم و ضروری اختصاص دهید. در اوقات فراغت کاری جدید و خلاقانه انجام دهید. امروز افکار ناراحت کننده ای به ذهن شما می سد، اجازه ندهید این افکار روز شما را خراب کند. همسر یا عشق زندگی تان امروز حسابی ناخوش احوال است و به پرستاری شما احتیاج دارد.

منبع: برترین ها
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 417

به "فال روزانه 29، 12، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 29، 12، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید