نظر پله درباره بهترین بازیکن جهان و بهترین بازیکن تاریخ فوتبال

به گزارش اوج باور، پله، اسطوره فوتبال برزیل در مورد بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال صحبت کرد.

نظر پله درباره بهترین بازیکن جهان و بهترین بازیکن تاریخ فوتبال

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورزش سه، همیشه در طول تاریخ تردیدها و بحث هایی طولانی در مورد انتخب برترین بازیکنان تاریخ وجود داشته است. از دوران پله و مارادونا گرفته تا ظهور زین الدین زیدان و در ادامه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو. پله مدعی شد کریستیانو رونالدو ثبات بیشتری داشته و امروز بهترین بازیکن جهان است، اما او در شرایطی از بهترین های تاریخ نام برد که دشمن همیشگی اش مارادونا جایی در لیست او نداشت.

در سال های اخیر بارها شاهد درگیری های لفظی مارادونا و پله با یکدیگر بوده ایم و دو بازیکن بزرگ تاریخ فوتبال به هیچ وجه ارتباط خوبی با یکدیگر ندارند. جالب اینجاست پله از دیگر رقبای دوران ورزشی اش هم مانند فرانتس بکن باوئر و یوهان کرویف نام برده، اما مارادونا را بین بزرگان نمی داند.

پله گفت: در حال حاضر بهترین بازیکن جهان کریستیانو رونالدو است. من فکر می کنم او بهترین بوده، زیرا ثبات بیشتری دارد، البته شما نمی توانید لیونل مسی را فراموش کنید، اما او یک مهاجم نوک نیست.

پله اما در مورد بزرگترین بازیکن تاریخ فوتبال گفت: این سوالی است که پاسخ دادن به آن سخت است. نمی توانیم زیکو، رونالدینیو و رونالدو را فراموش کنیم. در اروپا نیز بازیکنان بزرگی مانند فرانتس بکن باوئر و یوهان کرویف بودند. این تقصیر من نیست، اما فکر می کنم پله از همه آنها بهتر بود.

  • تست کرونای رونالدو مشخص شد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 253

به "نظر پله درباره بهترین بازیکن جهان و بهترین بازیکن تاریخ فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر پله درباره بهترین بازیکن جهان و بهترین بازیکن تاریخ فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید