پیگیر عدم تردد در روزهای 12 و 13 فروردین ماه هستیم

به گزارش اوج باور، قائم مقام ستاد مقابله با کرونای استان تهران: گفت: پیگیر عدم تردد در روزهای 12 و 13 فروردین ماه هستیم.

پیگیر عدم تردد در روزهای 12 و 13 فروردین ماه هستیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر، ابراهیم شاهرخیان، قائم مقام ستاد مقابله با کرونای استان تهران در حاشیه برگزاری جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران گفت: هر چقدر میزان تداخلات حاکمیت در جلوگیری از شیوع کرونا بیشتر باشد زودتر می توانیم زنجیره انتقال ویروس را قطع کنیم.

شاهرخیان اضافه نمود: از مواردی که دیروز و همین امروز در ستاد مقابله با کرونا تاکید شده است چندین بحث بود که یکی شامل موضوع تب سنجی می شد که مورد تأیید نهاده شد و تاکید شد که حتماً تب سنجی ادامه پیدا کند.

وی بیان داشت: موضوع بعدی تعطیلی دوازدهم و سیزدهم و عدم رفت و آمد در شهر بود که در ستاد کرونا مورد تاکید نهاده شد و پیگیر این موضوع هستیم.

قائم مقام ستاد مقابله با کرونای استان تهران عنوان داشت: وقتی ستادی مسئولیتی دارد و این ستاد قرار است تصمیماتی را اتخاذ کند که این تصمیمات می تواند در عدم شیوع بیماری تأثیرگذار باشد انتظار این است که با توجه به صندلی قانونی به تصمیمات ستاد توجه گردد.

شاهرخیان گفت: این تصمیمات مورد تأیید دادستان تهران نهاده شد و مقام قضائی هم از برای قضائی مورد عنایت قرار داده اند و تصمیماتی برای تعطیلی مترو و استفاده از وسایل نقلیه هم باید به حداقل برسد و تعطیل گردد چرا که به هر حال این واقعیت هایی است که اگر رعایت نگردد ممکن است آسیب های بیشتری را متحمل شویم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 256

به "پیگیر عدم تردد در روزهای 12 و 13 فروردین ماه هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیر عدم تردد در روزهای 12 و 13 فروردین ماه هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید