کویتی ها با خرید میلیاردی از 110 روز قرنطینه انتقام گرفتند

به گزارش اوج باور، ویروس کرونا رفتار های مردم دنیا را هم تغییر داده است. شیوع ویروس کرونا باعث شده که سبک زندگی مردم تغییرات شگرفی داشته باشد و تحت تاثیر این ویروس اتفاقات عجیبی هم در کشور های مختلف رخ دهد. یکی از این کشور ها که ویروس کرونا رفتار های مردمش را تغییر داده، کویت است.

کویتی ها با خرید میلیاردی از 110 روز قرنطینه انتقام گرفتند

به گزارش اعتمادآنلاین، کویتی ها بعد از 110 روز قرنطینه و محدودیت رفت وآمد به دلیل شیوع ویروس کرونا، در دومین مرحله از آزادی حضور در فروشگاه ها، 55 میلیون دینار خرید کردند.

روزنامه کویتی الرأی در گزارشی از این هجوم گسترده اطلاع داد، مردم کویت در اولین روز از دومین مرحله کاهش محدودیت های قرنطینه ای به دلیل شیوع ویروس کرونا، با یورش به فروشگاه ها ترافیک شدیدی در پوز های فروشگاهی ایجاد کردند.

به نوشته این روزنامه کویتی، شهروندان و افراد مقیم در کویت دیروز 55 میلیون دینار (معادل 368 میلیارد و 500 میلیون تومان) از فروشگاه ها خرید کردند تا ثابت نمایند نه فقط در پی خروج از خانه و گشت زنی در بازار، بلکه به دنبال خرید هم هستند.

با یک حساب ساده می توان گفت کویتی ها 368 میلیارد تومان در یک روز از فروشگاه ها خرید کردند و خروج از قرنطینه را با به چالش کشیدن قدرت دستگاه های پوز در دریافت پول هایشان جشن گرفتند.

از نکات قابل توجه تشکیل صف های طویل در مقابل بعضی از فروشگاه ها به رغم توصیه های رعایت فاصله گذاری اجتماعی بود که از دید رسانه ها مغفول نماند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 441

به "کویتی ها با خرید میلیاردی از 110 روز قرنطینه انتقام گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کویتی ها با خرید میلیاردی از 110 روز قرنطینه انتقام گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید