گیس و گیس کشی دو عروس ملکه انگلیس!

به گزارش اوج باور، فرارو- آلیسون جکسون عکاس هنرمند بریتانیایی که عکس های او همواره خبر ساز بوده و واقعی و غیر واقعی بودن آن مناقشه ساز بوده است پشت پرده اختلاف بین دو عضو سلطنتی انگلیس را به تصویر کشیده است.

گیس و گیس کشی دو عروس ملکه انگلیس!

به گزارش فرارو، این هنرمند صحنه درگیری مگان مارکل و کاترین الیزابت میدلتون همسران شاهزده هری و ویلیام را بازسازی نموده و عکس هایی از آن را منتشر نموده است.

در این تصاویر مگان و کاترین با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا نموده و دار حال کشیدن موهای یکدیگر هستند. در تصاویر بازسازی شده دعوای دو عروس ملکه انگلیس به قدری شدید شده که آنها یکدیگر را بر زمین می زنند.

هدف از بازسازی این رویداد از سوی آلیسون جکسون تصور چگونگی درگیری بین این دو زن در کاخ کنزینگتون محل اقامت مگان و کاترین اسم شده است.

سخنگوی کنزینگتون هرگونه اختلاف بین مگان و کاترین را رد نموده است.

کیت و مگان، راستا کاملا متفاوتی را برای رسیدن به کاخ سلطنتی انگلستان طی نموده اند. کیت دوران کودکی اش را در رفاه و آرامش سپری کرد. پدر کیت ریشه های اشرافی داشت و از ثروت موروثی برخوردار بود. در مقابل مگان از پدر سفیدپوست و مادر سیاهپوست، متولد شده که پدر و مادرش در دوران کودکی مگان از یکدیگر جدا شده بودند. مگان در سال 2013 از همسر تهیه کننده اش ترور انگلسون، جدا شد.

منبع: زندگی روز
انتشار: 24 شهریور 1400 بروزرسانی: 24 شهریور 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1129

به "گیس و گیس کشی دو عروس ملکه انگلیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیس و گیس کشی دو عروس ملکه انگلیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید