2 پروژه گردشگری در دماوند آماده بهره برداری شد

به گزارش اوج باور، رئیس اداره میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی دماوند گفت: دو پروژه گردشگری شامل یک اقامتگاه بوم گردی در روستای سیدآباد و یک مجتمع تفریحی پذیرایی در شهر کیلان آماده بهره برداری است.

2 پروژه گردشگری در دماوند آماده بهره برداری شد

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی استان تهران، شهرام شریفی امروز سه شنبه 31 تیر ماه 99 با بیان اینکه این دو پروژه گردشگری برای 80 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد نموده است، اضافه نمود: حجم سرمایهگذاری این دو پروژه بیش از 260 میلیارد ریال بوده است.

او مطرح کرد: سرمایهگذاری برای ساخت اقامتگاه های بوم گردی در روستاهای گردشگرپذیر دماوند نسبت به سال 97 حدود دوبرابر شده، پیشبینی ما این است تا دو سال آینده همه روستاهای گردشگرپذیر این شهرستان که بیش از 20 روستا است دارای اقامتگاه بوم گردی شوند.

رئیس اداره میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی دماوند بیان نمود: طرح مشاوره بخش داران و دهیاران این شهرستان با موضوع برطرف موانع سرمایهگذاری در حوزه ساخت اقامتگاه های بوم گردی و همچنین آشناسازی با نقش توسعه گردشگری روستایی در اشتغال پایدار جوانان و بانوان ساکن در روستا برگزار می گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 465

به "2 پروژه گردشگری در دماوند آماده بهره برداری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 پروژه گردشگری در دماوند آماده بهره برداری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید