ائتلاف جهانی سلامت روان: شرایط روانی ترامپ بحرانی شده است

به گزارش اوج باور، گروهی از متخصصان سلامت روان در آمریکا به کنگره این کشور هشدار دادند که تنش های اخیر رئیس جمهور آمریکا با ایران و ادامه فرایند استیضاح وی باعث بحرانی شدن شرایط روانی او شده است.

ائتلاف جهانی سلامت روان: شرایط روانی ترامپ بحرانی شده است

به گزارش گروه سیاسی اوج باور به نقل از ایندیپندنت، گروهی از متخصصات سلامت روان در آمریکا که در انجمنی به نام ائتلاف جهانی سلامت روان عضویت دارند، در بیانیه ای خطاب به نمایندگان کنگره آمریکا هشدار داده اند که شرایط روانی دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور در پی اتفاقات اخیر از جمله بحران استیضاح و حمله موشکی ایران به نیروهای آمریکایی در عراق، به حد بحرانی رسیده و کنگره باید سلامت روانی وی را مورد ارزیابی قرار دهد و درباره ادامه حضور او در کاخ سفید با چنین شرایطی تصمیم گیری کند.

ائتلاف جهانی سلامت روان در این بیانیه که ساعاتی پس از سخنرانی ترامپ درباره حملات موشکی ایران به نیروهای آمریکایی مستقر در عراق منتشر شده، تأکید نموده است: ما مدتی است که در این رابطه [به کنگره] هشدار می دهیم. کنگره آمریکا باید بی درنگ و با قاطعیت در این خصوص اقدام کند. ما از کنگره می خواهیم که حتی اگر نمی خواهد که شرایط روانی رئیس جمهور را آنالیز کند، حداقل در این زمینه با ما مشورت کند و جنبه های سلامت روانی که نقش مهمی در شرایط کنونی این رئیس جمهور ضعیف شده از لحاظ روانی را جدی بگیرد.

دونالد ترامپ روز چهارشنبه در اولین سخنرانی خود پس از حمله موشکی ایران به نیروهای آمریکایی نه تنها به نوعی نفس نفس می زد، بلکه در ادای چند کلمه از جمله tolerated (تحمل کردیم) نیز دچار مشکل شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 96

به "ائتلاف جهانی سلامت روان: شرایط روانی ترامپ بحرانی شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ائتلاف جهانی سلامت روان: شرایط روانی ترامپ بحرانی شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید