ایران و روسیه علیه تحریم های ضد بشری ویک جانبه همبستگی کامل دارند خبرنگاران

به گزارش اوج باور، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مورد بیستمین سالگرد معاهده اساس روابط متقابل و اصول همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه، بیانیه ای صادر کرد.

ایران و روسیه علیه تحریم های ضد بشری ویک جانبه همبستگی کامل دارند خبرنگاران

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مورد بیستمین سالگرد معاهده اساس روابط متقابل و اصول همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه، بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به توضیح زیر است:

بیستمین سالگرد معاهده اساس روابط متقابل و اصول همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه مصادف با تبادل پیغام رهبران جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه شده است.

جمهوری اسلامی ایران به فدراسیون روسیه به عنوان کشور همسایه قدرتمند و دوست خود بر پایه همکاری و احترام متقابل می نگرد و علاقمند به گسترش بیش از پیش روابط خود با این کشور در همه زمینه ها است.

در پرتو اراده رهبران و مقامات عالی، همکاری های دو کشور در راستای تأمین منافع مشترک از مرز های روابط دوجانبه عبور نموده و وارد یاری به تأمین امنیت منطقه ای و بین المللی شده و مستحکم تر از هر زمان دیگری است.

ایران و روسیه علیه تحریم های ضد بشری و یک جانبه، مداخلات غرب در امور دیگر کشورها، ممانعت از ایفای نقش عوامل ثالث در روابط خود و ضرورت احترام به حقوق بین الملل همبستگی کامل دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 918

به "ایران و روسیه علیه تحریم های ضد بشری ویک جانبه همبستگی کامل دارند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران و روسیه علیه تحریم های ضد بشری ویک جانبه همبستگی کامل دارند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید