برادرزاده ترامپ: عمویم را زندانی کنید!

به گزارش اوج باور، برادرزاده رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا که از منتقدان اوست، تاکید کرد بعد از اینکه او از کاخ سفید رفت باید محاکمه شده و راهی زندان شود.

برادرزاده ترامپ: عمویم را زندانی کنید!

به گزارش خبرنگاران از ایسنا، مری ترامپ، برادرزاده رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با آسوشیتدپرس عمویش دونالد ترامپ را گناهکار، ظالم و آلوده به خیانت توصیف کرد و گفت که او نباید آمرزش گناهی که رابرت ای.لی، از ژنرال های ارتش کنفدراسیون در جریان جنگ های داخلی آمریکا دریافت کرد، داشته باشد.

این منتقد رئیس جمهور آمریکا گفت: به گمان من اگر ترامپ و کسان دیگری که او را توانمند کردند و جرایمی را با او مرتکب شدند مسئول شناخته نشوند، تراژدی رخ خواهد داد. این کار بازسازی کشور را در بلندمدت غیرممکن می سازد.

مری ترامپ در حال برنامه ریزی کتاب جدیدی درباره آسیب های جمعی است که به گفته او از زمان تأسیس آمریکا بر گرده برده های سیاهپوست وجود داشته و با شیوع این پاندمی وخیم تر می شود. عموی مری در تلاش برای خاموش کردن این منتقدش ناکام مانده است و سخنگوی کمپین ترامپ می گوید: آیا او اشاره کرد که کتابی برای فروش دارد؟ او صرفا کتابی برای فروش دارد.

مری ترامپ که روانشناس و نویسنده است، همچنین این تصور را که محاکمه یک رئیس جمهور پیشین باعث تعمیق اختلافات سیاسی در این کشور می شود، رد می کند. او گفت: این صراحتا توهین آمیز است که هر از گاهی گفته شود مردم آمریکا می توانند از عهده این کار برآیند و ما فقط باید حرکت کنیم. اگر کسی سزاوار پیگرد و محاکمه باشد، این دونالد است. (در غیر این صورت) ما فقط خودمان را در معرض کسی قرار می دهیم که، باور کنید یا نه، حتی بدتر از چیزی است که او هست.

این نویسنده آمریکایی به آسوشیتدپرس گفت: آمریکا در حال نگاه کردن از بالا به پایین به انفجار اختلالات روانشناختی از ضربه زندگی کردن در کشوری است که نه فقط این پاندمی به آن حمله کرد بلکه به طور کامل بد مدیریت شد. ایالات متحده باید دوباره تصور کند که چگونه با سلامت روان و بیماری های روانی مقابله می کند و آنها را با همان شدت بیماری های جسمی درمان کند.

مری ترامپ گفت که رفتار رئیس جمهوری آمریکا پس از انتخابات با توجه به شخصیت، روانشناسی و بیزاری همیشگی او از بازندگان کاملاً جور در می آید.

او اضافه کرد: ترامپ کسی است که هرگز در زندگی به صورت قانونی برنده نشده است. اما هرگز هم نباخته است. چون از نظر او، برنده شدن بسیار مهم است و او همواره شایسته پیروزی است و در این راه دروغ گفتن، تقلب کردن و دزدی جایز است. او این رفتارش را از پدرش به ارث برده است. او انسان وحشتناکی بود که از تحقیر دیگران لذت می برد. مساله فقط این نیست که دونالد وحشتناک و بی کفایت و بی رحم است، بلکه مساله این است که به او اجازه داده شده تا چنین باشد. هر تخلفی که بدون مجازات مانده، فرصتی برای او شده تا کارش را جلو ببرد. برای همین است که ما قرار است ببینیم که او چطور حین خروج از این در تا جایی که می تواند افراد را خرد می کند.

هیچ رئیس جمهور سابقی در آمریکا هرگز پس از ترک قدرت بازداشت نشده است، اما مری ترامپ استدلال می کند که محافظت از افراد قدرتمند در برابر مجازات در طول تاریخ به این کشور آسیب زده است. او به عنوان نمونه به آمرزش گناهان ژنرال رابرت ای. لی، از نظامیان ارتش کنفدراسیون پس از جنگ داخلی آمریکا اشاره کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 698

به "برادرزاده ترامپ: عمویم را زندانی کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برادرزاده ترامپ: عمویم را زندانی کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید