حل مشکل 6 کشتی ایران در چین

به گزارش اوج باور، معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از برطرف مشکل 6 کشتی ایران در چین اطلاع داد.

حل مشکل 6 کشتی ایران در چین

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش تسنیم، جلیل اسلامی با اشاره به مباحث پیش آمده درخصوص کارشکنی آمریکایی ها برای کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، گفت: به صورت رسمی اعتراض ایران را به آیمو اعلام نموده ایم که چرا یک عضو آیمو اقداماتی را علیه عضو دیگری در مورد بحث کشتیرانی آزاد انجام می دهد.

وی با بیان اینکه آمریکا کشتیرانی آزاد را به مخاطره انداخته است، گفت: این کشور بعضی از کشور ها از جمله ایران را تهدید می نماید در این راستا به صورت رسمی چندین بار اعتراض خود را به مدیر کل آیمو اعلام نموده ایم و وی قول داده که برای اولین بار اعتراض ایران در یک فرایند حقوقی علیه آمریکا آنالیز گردد.

معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در مورد مشکل ایجاد شده برای 6 کشتی ایرانی در چین نیز اضافه کرد: این کشتی ها توقیف نشده اند بلکه به دلایل متعددی از جمله فنی یا اسنادی دچار مشکل شده بودند.

اسلامی گفت: سازمان بنادر و دریانوردی پیگیر حل این مسائل بوده و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نیز این مسئله را پیگیری نموده است.

وی از حل مشکل این 6 کشتی اطلاع داد و گفت: این مسئله هیچ ارتباطی به همکاری 25 ساله ایران و چین نداشته و یک فرایند عادی در حمل و نقل دریایی جهان بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 519

به "حل مشکل 6 کشتی ایران در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حل مشکل 6 کشتی ایران در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید