خطر برانکو برای یحیی گل محمدی

به گزارش اوج باور، انتها یک پرونده جنجالی؛ ورود برانکو به ایران آزاد شد، تا پیش از تعطیلی هفته اول لیگ، این مهم ترین تیتر خبری چند روز گذشته فوتبال ایران بود. خبری که در نگاه اول اتفاق خوبی به نظر می رسید، اما نگرانی را در دل چند مربی زنده کرد. برانکو سال هاست که در آرزوی بازگشت به نیمکت تیم ملی ایران به سر می برد. در صورت عدم نتیجه دلخواه در عمان، بازگشت به پرسپولیس و انجام کار نیمه تمام در آسیا هم می تواند برای او مجذوب کننده باشد. بعلاوه بعید نیست که پیشنهاد مالی وسوسه انگیزی از سایر تیم های لیگ برتر هم به میز برانکو ایوانکوویچ برسد.

خطر برانکو برای یحیی گل محمدی

امیر قلعه نویی (نیمکت تیم ملی)

پس از موفقیت در پرسپولیس، نام برانکو به عنوان گزینه های نیمکت تیم ملی اضافه شد. اتفاقی که حواشی زیادی را به وجود آورد و منجر به درگیری کی روش و برانکو در آن موقع هم شد. با کنار رفتن کی روش هم همواره نام برانکو در حوالی نیمکت ایران شنیده شد، اتفاقی که هیچ وقت عملی نشد. در صورتی که امیر قلعه نویی در جام ملت ها نتیجه قابل قبولی کسب نکند و برانکو با عمان به مراحل بالاتر برسد، بعید نیست که دوباره نام پروفسور کروات برای نیمکت ایران مطرح گردد.

یحیی گل محمدی (نیمکت پرسپولیس)

3 قهرمانی در لیگ برتر، جایگاه یحیی را در قلب سکو ها محکم نموده است. با این حال، او فقط یک آلترناتیو دارد؛ معمار فعلی پرسپولیس. گل محمدی در فصل تازه فقط در یک صورت نیمکت این تیم را ترک خواهد نمود. در صورتی که نام برانکو ایوانکوویچ مطرح گردد. فقط در این صورت است سکو های قرمز به جدایی یحیی، واکنش شدیدی نشان نخواهند داد. گل محمدی نسبت به 4 سال برانکو، هر فصل 4 امتیاز بیشتری جمع نموده و تعداد گل بیشتری هم زده است.

از سپاهان و تراکتور تا گل گهر و فولاد؛ نیمکت تیم های متمول لیگ برتر

برانکو همواره برای سایر تیم های لیگ رجحان هم گزینه جذابی بوده است. برانکو در هر چهار فصلی که در لیگ برتر حضور داشت، بالاترین امتیاز آن فصل را کسب کرد که در یک فصل به علت تفاضل گل پایین تر، جام را از دست داد. کارنامه ای کم ریسک که هر مدیر و هواداری را برای حضور او قلقلک خواهد داد. در این مدت هم همواره نام برانکو حوالی نیمکت تیم های متمولی، چون سپاهان، تراکتور، گل گهر و ... شنیده شد. حالا نیمکت این تیم ها هم لرزان خواهد شد و همواره باید نام برانکو را حوالی باشگاه بشنوند.

منبع: فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1402 بروزرسانی: 13 مرداد 1402 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1611

به "خطر برانکو برای یحیی گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر برانکو برای یحیی گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید