سرنوشت غول فناوری چین در بازارهای آمریکا چه خواهد بود؟ ، مهلت 90 روزه اندروید برای هواوی تا 19 مرداد به اتمام می رسد (تور چین)

به گزارش اوج باور، در شرایطی که دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده در حاشیه اجلاس G20 بیان کرد که شرکت های آمریکایی می توانند به همکاری با هواوی ادامه دهند، اما شرکت هواوی به خاتمه مهلت 90 روزه خود برای استفاده از اندروید به عنوان سیستم عامل اصلی خود نزدیک می گردد.

سرنوشت غول فناوری چین در بازارهای آمریکا چه خواهد بود؟ ، مهلت 90 روزه اندروید برای هواوی تا 19 مرداد به اتمام می رسد (تور چین)

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، کاملا معین است که در حال حاضر دونالد ترامپ فضا را برای فعالیت شرکت های چینی و به ویژه هواوی در ایالات متحده تا حدودی باز نموده است. بنابراین هواوی در شرایط بهتری نسبت به ماه های اخیر قرار گرفته است. اما یک مشکل بزرگ برای هواوی همچنان به قوت خود باقیست. درواقع هنوز معین نیست که آیا وزارت تجارت و بازرگانی ایالات متحده اجازه خواهد داد هواوی از سرویس های گوگل پلی برای اندروید استفاده کند یا خیر.

اساسا معین نیست که آیا این خدمات را می توان تحت زیر مجموعه ای گسترده تر طبقه بندی کرد و مورد استفاده قرار داد؟ به نظر می رسد مهمترین عامل معین کننده این است که اگر همه چیز به عنوان مسئله امنیت ملی در نظر گرفته گردد، در حال حاضر هیچ هدایت و راه چاره خاصی وجود ندارد.

منبع: انتخاب
انتشار: 3 دی 1401 بروزرسانی: 3 دی 1401 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1515

به "سرنوشت غول فناوری چین در بازارهای آمریکا چه خواهد بود؟ ، مهلت 90 روزه اندروید برای هواوی تا 19 مرداد به اتمام می رسد (تور چین)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرنوشت غول فناوری چین در بازارهای آمریکا چه خواهد بود؟ ، مهلت 90 روزه اندروید برای هواوی تا 19 مرداد به اتمام می رسد (تور چین)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید