صنعت بیمه همیشه در کنار مردم بوده است

به گزارش اوج باور، خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل بیمه رازی با اشاره به نقش تاثیرگذار صنعت بیمه در رشد مالی کشور، گفت: صنعت بیمه ایران همیشه در کنار مردم و دولت ها بوده و بسیاری از پروژه های بزرگ کشور به واسطه حضور بیمه به بهره برداری رسیده است.

صنعت بیمه همیشه در کنار مردم بوده است

به گزارش خبرنگاران، دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی در گفت و گو با خبرگزاری تسنیم با تاکید بر نقش و اهمیت صنعت بیمه در اقتصاد جهانی، گفت: صنعت بیمه به عنوان یکی از بخش های پیشرو در اقتصاد جهانی محسوب می گردد و سهم قابل توجهی از بازارهای مالی را به خود اختصاص داده است.

او ادامه داد: صنعت بیمه در سطح جهانی و کشورهای پیشرفته سهم بسیار پررنگی دارد و این در حالی است که در ایران صنعت بیمه آنطور که باید به عموم جامعه معرفی نشده است.

مدیرعامل بیمه رازی اعلام کرد: رشد مالی در سطح جهانی در گرو رشد صنعت بیمه و اندازه سهم این صنعت از بازارهای مالی است که صنعت بیمه و اقتصاد ایران از این قاعده مستثنی نیست.

دکتر جباری با اشاره به اینکه هشت دهه از عمر صنعت بیمه در کشور می گذرد، یادآور شد: در ظاهر و در سطح جامعه آنطور که باید به صنعت بیمه توجه نشده و این در حالی است که صنعت بیمه همیشه در کنار مردم و دولت های بوده و در بسیاری از مواقع صنعت بیمه یاری حال کشور بوده است.

مدیرعامل بیمه رازی در پایان اعلام کرد: صنعت بیمه در حرکت چرخ های اقتصاد خرد و کلان کشور و رونق مالی تاثیر بسزایی داشته است و اگر صنعت بیمه ایران نبود در بسیاری از برهه های زمانی اقتصاد کشور به ویژه اقتصاد خرد و پروژه های صنعتی با مشکل روبرو می شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 بهمن 1400 بروزرسانی: 30 بهمن 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1298

به "صنعت بیمه همیشه در کنار مردم بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنعت بیمه همیشه در کنار مردم بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید