فال ابجد امروز سه شنبه 16 اسفندماه 1401؛ خبری در راه است

به گزارش اوج باور، فال ابجد امروز سه شنبه 16 اسفند ماه 1401؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد.

فال ابجد امروز سه شنبه 16 اسفندماه 1401؛ خبری در راه است

خبرنگاران |انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

مقدار

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 16 اسفندماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب د ج

به زودی مشکل ات رفع میگردد، اما نباید از کسی توقع خیر و راحتی داشته باشی. چیزی را از دست داده ای که به زودی به دست می آوری. اگر با کسی دعوا و مخاصمه داری عاقبت به نفع تو تمام می گردد. اگر چنین قصدی را اکنون دارید چند روزی صبر کنید و سپس به آن اقدام کنید. به زودی گشایش و توفیقی نصیب تو می گردد و کارت بالا می گیرد.

اردیبهشت: ب ج ب

این نیتی که نموده ای خوب است و در کارت گشایش دیده میگردد. به زودی خبری به تو میرسد که تو را شاد میکند. اگر قصد پیوند و خویشی داری انجام بده بسیار خوب است. اگر کسی نصیحت به تو کرد آن را بپذیر صلاح تو در آن است. سال جاری سال خوبی برای توست. به خدا توکل کن تا گشایش بیشتری در کارت پیدا گردد.

خرداد: د ب ب

نیت خوبی کردی. قصد انجام هر کاری را داری، در آن به توفیق می رسی. به زودی از رنج و غم رهایی می یابی. عیب تو اینست که راز دلت را به همه میگویی از این کار پرهیز کن. در هر کاری به خدا توکل کن تا کارت کامل انجام گردد.

تیر: ب د د

بهتر است از این خواسته و نیتی که داری منصرف شوی تا آسیبی متوجه تو نگردد. فعلا بهتر است دست به کاری نزنی، چون در موقعیت خوبی نیستی به زودی این موقعیت نیز تغییر خواهد نمود. تو دوست و دشمن زیاد خواهی داشت باید مراقب آن ها باشی تا در کارت فتنه ننمایند. اگر کسی تو را نصیحتی کرد آن را بپذیر.

مرداد: د ب د

طالع خوبی داری و به خواسته ات میرسی و روزی حلال به دستت میرسد قدرش را بدان. سعی کن به کسی خیانت نکنی، چون صدمه بزرگی خواهی خورد. اگر قصد سفر دوری داری، از آن منصرف شو، زیرا به رنج و زحمت خواهی افتاد؛ و از کار و تلاش غفلت مکن تا به مقصود برسی انشا الله

شهریور: د د د

نیت خوبی کردی به خواسته و آرزویت می رسی. در روزی به رویت گگردده میگردد و به سعادت و خوشی دست می یابی. اگر قصد سفر یا معامله ای داری به آن عمل کن به نفع تو خواهد بود. به دیگران اعتماد کن، اما رازت را به هر کس مگو. به زودی خبر خوشی به تو میرسد.

مهر: ب ب ج

این نیتی که داری هیچ نفعی برایت ندارد. بهتر است از این خواسته دست برداری. از کار های بد و حرام پرهیز کن و به حلال قناعت کن. در کارت گشایش خوبی پیدا خواهد شد اگر مراقب افکار و نیاتت باشی. در زندگی صبر پیشه کن و به خداوند امیدوار باش.

آبان: ب د ب

به زودی از مسائل و گرفتاری ها رها میشوی. منتظر دست خیر دیگران نباش و خودت همت کن. گمشده ای را پیدا میکنی. اگر با کسی مسئله ای داری عاقبت به نفع تو تمام میگردد. به زودی گشایش و توفیقی نصیب تو میگردد و در کارهایت پیروز خواهی بود.

آذر: ب ب ب

نیت خوبی نموده ای طالعت با تو یار است و به توفیق و نشاط می رسی. شکر خدا را در همه وقت به جا بیاور اگر قصد ازدواج و یا معامله ای داری و یا قصد شراکت و سرمایه گذاری داری بخت با تو یار است، به شرط انکه خود نیز همت کنی. اگر با کسی در گیر هستی عاقبت به نفع تو پایان می یابد.

دی: ج د آ

به نظر میرسد اهل فتنه هستی و فتنه بر پا میکنی. دست از خصومت بردار تا به غم مبتلا نشوی. زبانت را نگه دار وگرنه دوستان و آشنایان از تو رنجیده و تو را ترک مینمایند. چند وقت دیگر گشایشی در کارت پیدا میگردد و از جایی که انتظار نداری سود و نفعی به تو میرسد. برای آنکه به رفاه و سعادت برسی باید تلاش و همت کنی. در چند روز آینده خبر خوشی به تو میرسد و در پیش برخی عزیز میشوی.

بهمن: ج ب د

طالع خوبی داری و در نعمت و رحمت به رویت گگردده است و به مقصودی که داری میرسی. شکر خدا را به جا آور تا به مقصود نزدیکتر شوی. سال جاری برای تو بهتر از هر سال دیگر است. به عزت و موقعیت خوبی دست پیدا میکنی. به زودی خبری شاد نماینده دریافت میکنی. اگر قصد انجام کاری را داری به آن عمل کن، با پیروزیت همراه خواهد بود.

اسفند: د آ ب

در این نیت که نموده ای هیچ خیری نیست ازآن چشم پوشی کن. اگر رنج و آسیبی به تو رسیده است به خاطر چشم زخم است. باید صبر کنی تا گره کارت باز گردد. با کسی در این مورد صحبت نکن و از خصومت بپرهیز. به زودی تغییر محسوسی در زندگیت پدید می آید به خداوند توکل کن و منتظر بمان

منبع: فرادید
انتشار: 16 اسفند 1401 بروزرسانی: 16 اسفند 1401 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1552

به "فال ابجد امروز سه شنبه 16 اسفندماه 1401؛ خبری در راه است" امتیاز دهید

1 کاربر به "فال ابجد امروز سه شنبه 16 اسفندماه 1401؛ خبری در راه است" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز سه شنبه 16 اسفندماه 1401؛ خبری در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید