فناپ تندیس بلورین چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی را از آن خود کرد

به گزارش اوج باور، به گزارش واحد روابط عمومی و برندینگ فناپ، چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی (KM4D) با رویکرد سرآمدی سرمایه انسانی فناور برگزار گردید.

فناپ تندیس بلورین چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی را از آن خود کرد

این کنفرانس هر سال با هدف تشویق بنگاه ها به شناسایی مسئولیت های اجتماعی شان و ایفای نقش مؤثر در این رابطه و هم شناسایی و معرفی تجارب برتر مدیریتی سازمان های ایرانی برگزار می گردد.

چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی با حضور مدیران بانک پاسارگاد و شرکت های زیرمجموعه بانک و جمعی از صاحب نظران حوزه بانکداری سه شنبه 20 مهر در دانشگاه خاتم برگزار گردید. در ابتدای مراسم دکتر مجید قاسمی، مدیرعامل بانک پاسارگاد، ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان در این مراسم درباره رهبری سرمایه انسانی فناور صحبت کرد و بر اهمیت فرهنگ سازمانی و مدیریت دانشی به عنوان دستور کار در سازمان ها تأکید ورزید. در ادامه هم مهندس زهرا میرحسینی، معاون مدیرعامل بانک پاسارگاد، به بحث درباره مدیریت دانشی و داده های بزرگ پرداخت و گفت: ضروری است کسب وکارها با استفاده از فناوری های نو و ساختارشکن، مدل نوی از کسب وکارهای خود را برای بقا، موفقیت، و رقابت به دست آورند.

در ادامه کنفرانس دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، ضمن اشاره به اهمیت نوآوری و پشتیبانی از استارت آپ هایی که حرفی برای گفتن دارند، به استفاده از فناوری های نو و نوآوری در سازمان ها تأکید کرد.

در سرانجام مراسم، جوایز دوره چهارم مدیریت دانشی اهدا شد و تندیس بلورین چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی به فناپ تعلق گرفت. لازم به ذکر است افشین کریمی، عضو هیأت مدیره مجموعه فناپ، ضمن حضور در مراسم این تندیس را دریافت کرد.

منبع: شبکه چی
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1186

به "فناپ تندیس بلورین چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی را از آن خود کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فناپ تندیس بلورین چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت دانشی را از آن خود کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید