نحوه پرداخت شهریه دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد؛ شروع ثبت نام از امروز

به گزارش اوج باور، تهران (پانا) - ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری سال 99 دانشگاه آزاد از امروز چهارشنبه هفتم آبان ماه شروع می گردد.

نحوه پرداخت شهریه دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد؛ شروع ثبت نام از امروز

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

سازمان سنجش آموزش کشور در این زمینه خاطرنشان کرد که با توجه به اینکه ثبت نام از پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد به صورت مجازی صورت می پذیرد، بنابراین پذیرفته شدگان از امروز چهارشنبه 7 آبان ماه 99 می توانند جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس: edu.iau.ac.ir مراجعه نمایند.

بر این اساس عدم مراجعه پذیرفته شدگان فوق به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد. همچنین پذیرفته شدگان تمامی واحدهای دانشگاهی جهت اطلاع از چگونگی تحویل مدارک به صورت فیزیکی به آدرس درگاه واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه نمایند.

ارائه اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی ارشد و ریز نمرات با ذکر معدل، اصل شناسنامه عکس دار و دو برگ فتوکپی از تمام صفحات آن، شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ که در امسال تهیه شده باشد (برای مشمولین 12 قطعه)، اصل و یک برگ فتوکپی کارت ملی، مدرکی که شرایط خدمت وظیفه عمومی برادران پذیرفته شده را تعیین کند و تکمیل تمامی فرم های ثبت نام و فرم های مربوط به تعهدات و سایر فرم هایی که در سامانه آموزشیار قرار گرفته است از جمله مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان فوق است.

همچنین چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش، ثبت نام و تحصیل تعیین گردد که متقاضی فاقد شرایط مندرج در دفترچه راهنما بوده است ضمن لغو پذیرش مطابق ضوابط با وی برخورد خواهد شد.

شهریه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر تشکیل شده که به منظور تأمین بخشی از هزینه های این دوره در هر نیم سال تحصیلی از دانشجویان دریافت می گردد. علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه باید مبلغ یک میلیون و نهصدو پنجاه هزار ریال بابت هزینه خدمات آموزشی در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند.

همچنین حق بیمه حوادث مبلغ 50000 (پنجاه هزار) ریال می باشد که هر پذیرفته شده باید در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند و پذیرفته شدگان واحدها و مراکز بین المللی و برون مرزی توجه داشته باشند که (مطابق آئین نامه جابجایی دانشگاه آزاد اسلامی) مجوز انتقال، میهمانی و جابجایی تحت هیچ شرایطی به آنها داده نخواهد شد.

متقاضیان درصورت داشتن هر گونه سوال می توانند در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تاساعت 20 با شماره تلفن گویای مرکز سنجش ، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد (4743 با پیش شماره 021) تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 625

به "نحوه پرداخت شهریه دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد؛ شروع ثبت نام از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه پرداخت شهریه دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد؛ شروع ثبت نام از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید