هشدار به زوار عتبات ، مسافران عراق حتماً در ایران ویزا بگیرند

به گزارش اوج باور، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: زوار عتبات و مسافران عراق به هیچ وعده ای مبنی بر اخذ ویزا در فرودگاه های نجف و بغداد توجه نکنند و حتما در ایران ویزای عراق را دریافت کنند.

هشدار به زوار عتبات ، مسافران عراق حتماً در ایران ویزا بگیرند

به گزارش خبرنگاران، محمدحسن ذیبخش در گفتگو با فارس اظهار دشت: با توجه به اینکه در ایام محرم قرار داریم و تقاضای سفر زوار به عتبات عالیات وجود دارد، یکسری آژانس های مسافرتی به بهانه اینکه ویزا برای مسافر در فرودگاه های نجف و بغداد تهیه می کنند، بلیت هواپیما را اینجا می فروشند و مسافر زمانی که به فرودگاه نجف یا بغداد وارد می شود، سرگردان می ماند چون هیچ ویزایی در کار نیست و شرایط سختی برای مسافران ایجاد می شود.

وی ادامه داد: سازمان هواپیمایی کشوری با آژانس های متخلف در این حوزه حتما برخورد می کند، اما ضرورت دارد رسانه ها هم در این باره اطلاع رسانی به مردم داشته باشند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تأکید کرد: مسافران عراق و زوار باید حتماً ویزای عراق را در داخل ایران بگیرند و از اصالت ویزا هم مطمئن شوند، چون ویزای تقلبی زیاد شده است، بنابراین باید از مراجع معتبر استعلام بگیرند.

ذیبخش اظهار کرد: مسافران عراق حتما با کنسولگری عراق هماهنگ کنند، تأییدیه های لازم را بگیرند و پس از آن به عراق سفر کنند تا در فرودگاه های نجف و بغداد با مشکل تقلبی بودن ویزا و نداشن ویزا برخورد نکنند.

وی گفت: زوار حتما در ایران ویزا بگیرند و تأییدیه آن را هم اخذ کنند، زیرا هیچ ویزایی در فرودگاه های نجف و بغداد برای مسافران صادر نمی شود.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: فقط شرکت هواپیمایی العراقیه اینجا بلیت می فروشد و در بغداد و نجف برگه الکفیل می دهد که همان ویزای یک هفته ای محسوب می شود، اما شرکت های هواپیمای دیگر هیچ گونه ویزایی نمی توانند در کشور عراق برای مسافران بگیرند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: ojebavar.ir شناسه مطلب: 1100

به "هشدار به زوار عتبات ، مسافران عراق حتماً در ایران ویزا بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار به زوار عتبات ، مسافران عراق حتماً در ایران ویزا بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید